fbpx

Kontakt

 

         Cześć,
Cieszę się, że jesteś na moim blogu. Mam na imię Ewa i jeśli masz pytania lub jesteś zainteresowany współpracą zapraszam serdecznie do kontaktu lub spotkania.

Na temat możliwości współpracy dowiedz się tu
moje dzieci kreatywnie

Po więcej informacji pisz śmiało!

kontakt@mojedziecikreatywnie.pl

 

 

34 komentarze

 • Toldinka

  Witam! Bardzo mi się spodobał Pani blog. Fajne i bardzo inspirujące miejsce. Mój synek ma dopiero 5 miesięcy i w zasadzie uczę się dopiero bycia Mamą. Chętnie poczytam jak mogłabym wspierać jego rozwój.

  • elżbieta gogół

   Dzień dobry, jestem zachwycona niezwykle kreatywnymi pomysłami, czytam i czytam i z radością planuję co wykorzystam w mojej pracy i już wyobrażam sobie radość dzieci. Pozdrawiam serdecznie i gratuluję.

 • ewawojtan

  Super zapraszam serdecznie, co jakiś czas umieszczam zabawy dla młodszych dzieci w szczególności proszę szukać w etykietach zabawy sensoryczne:-) ale nie tylko:-)z każdym miesiącem będzie można więcej korzystać z pomysłów wspierających rozwój dziecka:-) pozdrawiam serdecznie

 • Bosy Antek

  Świetny blog!Bardzo ciekawy, z mnóstwem pomysłów całkowicie dla nas nowych.Czerpiemy z niego garściami – wiernie powielając zabawy zaproponowane przez Panią, modyfikując je, ale i inspirując się do zrobienia czegoś nowego. Na wielu tego typu blogach widzieliśmy posty o zabawach powszechnie znanych, o takich na które sami wpadliśmy i które "od zawsze" uprzyjemniały czas naszym dzieciom.A tu wiele nowości! Gratulujemy. Agnieszka i Tomasz

 • Anonimowy

  Witam,
  Bardzo ciekawe pomysły zabaw, super inspiracja dla rodziców i dziadków. Myślę, że dzięki tym zabawom i rodzice troszkę stają się dziećmi, uruchamiając swoją, czasem uśpioną kretywność. Mam też pytanie – jak się zmienia z czasem udział dzieci nie tylko w bawieniu się ale także w wymyślaniu nowych zabaw?
  Gratuluję i życzę dalszego rozwoju 🙂 Serdecznie pozdrawiam

  • ewawojtan

   Witam,

   Cieszy mnie bardzo, że blog się podoba. Jeśli chodzi o moje dzieci straszy synek 5 latek to pełne energii dziecko, stopniowo rozwijam w nim pasje twórcze i własną kreatywność. To co wiem, że pomoże mi robić, to robimy w wspólnie. Jeśli natomiast jest więcej do kolorowania to synka nudzi i wykonanie np. szablonu kończę sama. Potem jednak synek chętnie się bawi i widzi efekty, że warto coś robić do końca. Młodszy Michał dużo obserwuje, włącza się do naszych zabaw, a w tych wymyślonych dla niego bardzo chętnie uczestniczy. Zdecydowanie szybciej zaczyna się interesować literkami i cyferkami niż starszy syn:-) Pracuję z dziećmi na zasadzie nic na siłę trochę zabawy, trochę nauki i wtedy efekty są najlepsze. Znam wiele dzieci, które chętnie siadają do nauki, rysowania czy książeczek ale nie należy do nich mój straszy syn Adaś:-) dlatego tyle pomysłów na naukę przez zabawę:-)Jeśli zaś chodzi o wymyślanie zabaw przez dzieci, to coraz częściej, sami coś kombinują, zwłaszcza starszy syn, ja dodatkowo podpowiadam i jest bardzo wesoło:-)Sam już też czasem przychodzi do mnie z jakimś pudełkiem, zakrętką czy patykiem, że może przyda się nam do jakiejś zabawy:-)
   pozdrawiam serdecznie
   Ewa

  • Aneta

   Wspaniały blog, żałuję że wcześniej na niego nie trafiłam, jest Pani wspaniałą matką i która dba o piękny rozwój swoich dzieci ❤️

 • Anonimowy

  Witam,
  Wczoraj trafiłam na Pani blog i jestem pod wielkim wrażeniem zwłaszcza że szukam zabaw dla swej trzyletniej córeczki szczególnie z tematów sensorycznych. Mam pytanie gdzie można kupić taką kuwetę i jakich mniej więcej wymiarów jest ta Pani? pozdrawiam serdecznie
  Ania

 • Anonimowy

  Gratuluję kreatywności i perfekcyjnego opanowania sztuki tworzenia czegoś z niczego. Jest Pani źródłem inspiracji i iskierką do podejmowania własnych działań. Pozdrawiam, Nauczycielka Przedszkola:)

 • Anonimowy

  Witam, jestem zachwycona Pani pomysłami. Jutro robię pudełko sensoryczne dla mojego 1,5 rocznego synka! Szkoda tylko ze większość zdjeć mi się nie wyświetla 🙁

 • Beata

  Jestem pod ogromnym wrażeniem twojej kreatywności, skorzystałam i przygotowałam dla synka klocki sensoryczne rewelacja

 • Olka

  Dziękuję za wszystkie pomysły, szczególnie za te które pomagają dzieciom uczyć się samodzielności. Pani blog pomaga mi już od dłuższego czasu w zabawach z moją dwójką maluchów. Muszę jednak powiedzieć że moje dzieci często inaczej sobie prowadzą dalszą zabawę niż Adam i Michał:)Cieszę się że dzięki Pani mogę powiedzieć o swoich dzieciach “moje dzieci kreatywne”:)

 • Barbara

  Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za możliwość podglądnięcia w co /czym/ ma się bawić babcia, ze swoimi wnusiami. Zabawę z gliną zastąpiliśmy masą solną. Na pewno to nie to samo, ale mieliśmy zajęcia w czasie ferii zimowych na kilka dni. Dziękuję Pani Ewo i życzę dalszych wspaniałych pomysłów i zadowolenia z tego co i Pani robi ogromną przyjemność.

 • Masa Krytyczna ;)

  Wspaniałe pomysły, prowadzimy w placówce wiele zajęć: świetlicowe, dydaktyczno-wyrównawcze, korekcyjno-kompensacyjne, rewalidacyjne i stale szukamy nowych pomysłów. Blog jest super, korzystamy i pozdrawiamy – Hania, Ania, Monika i Asia.

 • Katarzyna

  Ewo świetne pomysły. Już skorzystałam z kilku. Oglądam na youtube i na tej stronce. Dzięki za pomysły. Pracuje z dziećmi autystycznymi, aspergerem więc korzystam z Twojej inwencji twórczej. Powodzenia.
  Katarzyna

 • Tina

  Wspaniałe masz pomysły ,a ja jako nauczycielka pracująca z dziećmi klas 1-3 za granica …Szkoła Polska przy Konsulacie Generalnym w Toronto,chętnie z niej korzystam.Brawo???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »