fbpx

Współpraca

 


 

Kilka słów o mnie i blogu…


          Cześć,

 

 Nazywam się Ewa Wojtan, z wykształcenia pedagog, plastyk i ceramik. Od 2013r. wspólnie z dziećmi tworzymy blog rodzinny i nagrywamy filmy na YouTube. Inspirujemy naszych czytelników pisząc o edukacji, zabawie, eksperymentach, twórczości plastycznej oraz ciekawych grach, zabawkach, książkach i pomysłach DIY. Dzielimy się też chwilami z codzienności oraz z rodzinnych wyjazdów zarówno latem jak i zimą na narty.

 

Starszy syn 13l. uwielbia czytać książki, grać w gry planszowe, a z zamiłowania jest sportowcem.  Młodszy syn 10l. pasjonuje się motoryzacją, grami i również kocha aktywność sportową i zabawy ruchowe.

 

Mąż to pasjonat motoryzacji, od lat regularnie odwiedza targi motoryzacyjne i śledzi wszelki nowinki z tego świata. Dodatkowo moja prawa ręka przy tworzeniu bloga, fotografowaniu, a nawet podczas naszych rodzinnych warsztatów 🙂

 

Moje Dzieci Kreatywnie to miejsce, które powstało z miłości do dzieci i sztuki.  Wspólnie z dziećmi tworzymy jeden z najbardziej kreatywnych i popularnych blogów parentingowych  w Polsce w połączeniu z tematami DIY- Zrób to Sam. Nasz blog jest polecamy rodzicom przez wielu nauczycieli przedszkoli i szkół.

 

Na naszym Fanpage jest już ponad 477 tys. zaangażowanych i pełnych pasji rodziców. Połączenie różnorodności naszej rodziny sprawia, że blog jest tak niebanalny i jedyny w swoim rodzaju w polskiej blogosferze.

 

Mamy stałe grono zaangażowanych czytelników. Co miesiąc odwiedza nas średnio 250 tys. uu generując blisko 700 tys. odsłon bloga.

 

Pomysły i zabawy z naszego kanału YouTube były publikowane od kwietnia do czerwca 2020r. w kilkunastu odcinkach w TVP2 w programie “Wesoła Nauka”.

 

O moim blogu pojawiają się artykuły w prasie oraz prezentowałam kilka naszych propozycji i zabaw w TVP2  w programie “Pytanie na Śniadanie”, byliśmy również zaproszeni do “Dzień dobry TVN” oraz braliśmy udział w programie ”Co za tydzień” w TVN i wakacyjnym wydaniu “Dzień dobry TVN”.

          

W konkursie Blog Roku 2015 w kategorii Pasje i Twórczość mój blog głosami czytelników zajął pierwsze miejsce i został nominowany przez Jury do finału konkursu.

 


Co możemy razem zrobić?


 

            Do każdej współpracy podchodzę profesjonalnie i indywidualnie, dlatego nigdy na moim blogu nie pojawił się produkt kiepskiej jakości, do którego sama nie jestem przekonana. Takim podejściem zdobyłam zaufanie czytelników, którzy chętnie czytają o polecanych na moim blogu produktach i miejscach. W ramach rozliczenia współpracy wystawiam fakturę VAT.

 

                 Masz ciekawy pomysł na współpracę? Recenzja produktu, patronat medialny, konkurs, wspólny projekt, event, wyjazd rodzinny wraz z relacją w socjal mediach, czekam więc na maila od Ciebie. Odpowiadam na każdą wiadomość i propozycję w ciągu 24h, a z wybranymi osobami i firmami realizujemy wspólne cele i projekty. Zobacz poniżej jakiej marki nam zaufały i z powodzeniem zrealizowaliśmy wspólne kampanie.  Nie wiesz jak możesz się u mnie wypromować, to może wspólnie  wymyślimy coś kreatywnego… Pisz, pytaj i działajmy!

kontakt@mojedziecikreatywnie.pl


  możliwości współpracy:
  • Kreatywne warsztaty dla dzieci wraz opisem i fotorelacją na blogu
  • Udział w eventach i festynach rodzinnych wraz z relacją na blogu i w socjal mediach
  • Recenzje testowanych produktów zabawek, gier, artykułów dla dzieci i rodzin wraz z profesjonalnymi zdjęciami lub filmem na YouTube i Facebooku
  • Opis miejsca przyjaznego rodzinom hotel, restauracja, plac zabaw, muzeum i atrakcje dla rodzin wraz z relacją zdjęciową lub filmową
  • Patronat medialny nad produktem lub wydarzeniem
  • Organizacja konkursów w socjal mediach lub na blogu
  • Inne kreatywne propozycje związane z rodzicielstwem, twórczością, podróżami, DIY, rodziną i dziećmi

Blog w SOCIAL MEDIACH


       FACEBOOK        

 477.000 tys. obserwujących

                   Większość moich czytelników to rodzice (kobiety) w wieku od 20 do 44 lat. To mój główny kanał SM na którym działam, a treści które tworzę są chętnie udostępniane.


YOUTUBE

 29.400 subskrybentów

               Nasz kanał na YouTube subskrybują zarówno dzieci jak i rodzice.


 

INSTAGRAM

  26.400  autentycznych polskich followersów

           Większość moich czytelników to rodzice (kobiety) w wieku od 20 do 44 lat. Ponad 90 % to czytelnicy z Polski i dużych miast takich jak Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Poznań.


         

 

          Mój blog odwiedza co miesiąc średnio 250 tys. uu generując około 700 tys. odsłon. Czytelnicy to głównie rodzice dzieci w wieku od kilku miesięcy do kilku lat (10-12), kobiety w ciąży oraz pedagodzy, psycholodzy nauczyciele szkolni i przedszkolni, logopedzi, terapeuci. Poniżej aktualne dane za ostatnie 30 dni według Google Analytics.

blogi parentingowe statystyki


Dane demograficzne blogaDane demograficzne Facebook i Instagram


zasiegi blog parentingowy moje dzieci kreatywnie


Przykładowe wpisy zrealizowane w ramach współpracy:


Volkswagen: Nauka pierwszej pomocy w formie zabawy

Empik: Wyprawka szkolna dla ucznia

Tesa: Organizer na ścianę z tablicy korkowej DIY

Allegro: Nasze ulubione gry planszowe dla dzieci

Almette: Co zrobić z rzodkiewki, trzy niezwykłe przepisy

Beckers: Metamorfoza pokoju przedszkolaka w pokój ucznia

Lindt: Wielkanocne dekoracje DIY, które wykonasz wspólnie z dziećmi

Geomag: Geomag magnetyczne klocki konstrukcyjne – propozycje zabaw

Simba Toys Polska: Gry planszowe dla dzieci, których pewnie nie znasz

Allegro: Co warto kupić do kreatywnych zabaw?

Hoya: Jak dobrać odpowiednie okulary dla dziecka?

Incastro: Klocki konstrukcyjne Incastro zmieniają myślenie

mBank: Wspieranie edukacji matematycznej dzieci

Danone: Nauka samodzielności w trakcie zabawy

Nivea: 10 pozytywnych aspektów zabawy na placu zabaw

CartoonNetwork: Jak stworzyć animację poklatkową?

iSpot:  Gry edukacyjne Osmo łączą świat wirtualny z rzeczywistym

Wybrani Partnerzy z którymi współpracowałam:

blogi paretingowe wspolpraca, ciekawe blogi rodzinne, statystyki najlepszych blogow

mutex/ocfipreoqyfb/mutex

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Translate »