fbpx
Moje Dzieci Kreatywnie » Współpraca

Współpraca


Kilka słów o mnie i blogu…


          Cześć, jestem Ewa z wykształcenia pedagog, plastyk i ceramik. Od 2013r. wspólnie z dziećmi tworzymy blog rodzinny i nagrywamy filmy na YouTube. Inspirujemy naszych czytelników pisząc o edukacji, zabawie, eksperymentach, twórczości plastycznej oraz ciekawych grach, zabawkach, książkach i pomysłach DIY. Dzielimy się też chwilami z codzienności oraz z rodzinnych wyjazdów zarówno latem jak i zimą na narty.

           Starszy syn 13l. uwielbia czytać książki, grać w gry planszowe, a z zamiłowania jest sportowcem.  Młodszy syn 9l. pasjonuje się motoryzacją, grami i również kocha aktywność sportową i zabawy ruchowe.

          Mąż to pasjonat motoryzacji, od lat regularnie odwiedza targi motoryzacyjne i śledzi wszelki nowinki z tego świata. Dodatkowo moja prawa ręka przy tworzeniu bloga, fotografowaniu, a nawet podczas naszych rodzinnych warsztatów 🙂

            Moje Dzieci Kreatywnie to miejsce, które powstało z miłości do dzieci i sztuki.  Wspólnie z dziećmi tworzymy jeden z najbardziej kreatywnych i popularnych blogów parentingowych  w Polsce w połączeniu z tematami DIY- Zrób to Sam. Nasz blog jest polecamy rodzicom przez wielu nauczycieli przedszkoli i szkół.

           Na naszym Fanpage jest już ponad 465 tys. zaangażowanych i pełnych pasji rodziców. Połączenie różnorodności naszej rodziny sprawia, że blog jest tak niebanalny i jedyny w swoim rodzaju w polskiej blogosferze.

          Mamy stałe grono zaangażowanych czytelników. Co miesiąc odwiedza nas średnio 250 tys. uu generując blisko 700 tys. odsłon bloga.

           Pomysły i zabawy z naszego kanału YouTube były publikowane od kwietnia do czerwca 2020r. w kilkunastu odcinkach w TVP2 w programie “Wesoła Nauka”.

          O moim blogu pojawiają się artykuły w prasie oraz prezentowałam kilka naszych propozycji w TVP2  w programie “Pytanie na Śniadanie”, byliśmy również w TVP1 w “Dzień dobry Polsko”, oraz w programie ”Co za tydzień” w TVN i wakacyjnym wydaniu “Dzień dobry TVN”.

           W konkursie Blog Roku 2015 w kategorii Pasje i Twórczość mój blog głosami czytelników zajął pierwsze miejsce i został nominowany przez Jury do finału konkursu.


Co możemy razem zrobić?


            Do każdej współpracy podchodzę profesjonalnie i indywidualnie, dlatego nigdy na moim blogu nie pojawił się produkt kiepskiej jakości, do którego sama nie jestem przekonana. Takim podejściem zdobyłam zaufanie czytelników, którzy chętnie czytają o polecanych na moim blogu produktach i miejscach. W ramach rozliczenia współpracy wystawiam fakturę VAT.
                 Masz ciekawy pomysł na współpracę? Recenzja produktu, patronat medialny, konkurs, wspólny projekt, event, wyjazd rodzinny wraz z relacją w socjal mediach, czekam więc na maila od Ciebie. Odpowiadam na każdą wiadomość i propozycję w ciągu 24h, a z wybranymi osobami i firmami realizujemy wspólne cele i projekty. Zobacz poniżej jakiej marki nam zaufały i z powodzeniem zrealizowaliśmy wspólne kampanie.  Nie wiesz jak możesz się u mnie wypromować, to może wspólnie  wymyślimy coś kreatywnego… Pisz, pytaj i działajmy!

 możliwości współpracy:
 • Kreatywne warsztaty dla dzieci wraz opisem i fotorelacją na blogu
 • Udział w eventach i festynach rodzinnych wraz z relacją na blogu i w socjal mediach
 • Recenzje testowanych produktów zabawek, gier, artykułów dla dzieci i rodzin wraz z profesjonalnymi zdjęciami lub filmem na YouTube i Facebooku
 • Opis miejsca przyjaznego rodzinom hotel, restauracja, plac zabaw, muzeum i atrakcje dla rodzin wraz z relacją zdjęciową lub filmową
 • Patronat medialny nad produktem lub wydarzeniem
 • Organizacja konkursów w socjal mediach lub na blogu
 • Inne kreatywne propozycje związane z rodzicielstwem, twórczością, podróżami, DIY, rodziną i dziećmi

Blog w SOCIAL MEDIACH


       FACEBOOK        

 465.000 tys. obserwujących
                   Większość moich czytelników to rodzice (kobiety) w wieku od 20 do 44 lat. To mój główny kanał SM na którym działam, a treści które tworzę są chętnie udostępniane.

YOUTUBE

 28.000 subskrybentów

               Nasz kanał na YouTube subskrybują zarówno dzieci jak i rodzice.


INSTAGRAM

  25.400  autentycznych polskich followersów

           Większość moich czytelników to rodzice (kobiety) w wieku od 20 do 44 lat. Ponad 90 % to czytelnicy z Polski i dużych miast takich jak Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Poznań.


         

          Mój blog odwiedza co miesiąc średnio 250 tys. uu generując około 700 tys. odsłon. Czytelnicy to głównie rodzice dzieci w wieku od kilku miesięcy do kilku lat (10-12), kobiety w ciąży oraz pedagodzy, psycholodzy nauczyciele szkolni i przedszkolni, logopedzi, terapeuci. Poniżej aktualne dane za ostatnie 30 dni według Google Analytics.

blogi parentingowe statystyki


Dane demograficzne blogaDane demograficzne Facebook i Instagram


zasiegi blog parentingowy moje dzieci kreatywnie


Przykładowe wpisy zrealizowane w ramach współpracy:


Wybrani Partnerzy z którymi współpracowałam:

blogi paretingowe wspolpraca, ciekawe blogi rodzinne, statystyki najlepszych blogow

O mnie w mediach:


Wywiad dla radia RMF FM o kreatywnych wychowaniu dzieci, naszym blogu i kanale YouTube

Listopad 2020r.


ewa wojtan, moje dzieci kreatywnie


2020r. (Kwiecień, maj i czerwiec) publikacja kilkunastu naszych pomysłów z kanału YouTube

w odcinkach programu “Wesoła Nauka” w TVP2


ewa wojtan, blog parentingowy, rodzinnny, edukacyjny, diy


czerwiec 2019r. rozmowa w “Pytaniu na Śniadanie” w TVP2 na temat naszej przeprowadzki z miasta na wieśwrzesień 2018r. duży artykuł o blogu i zabawkach z recyklingu w magazynie “Together”


ewa wojtan blog


Nagranie do Dzień Dobry TVN sierpień 2018r. Współpraca z Volkswagenem przy projekcie ”Mali Ratownicy”


ewa wojtan moje dzieci kreatywnie


Grudzień 2017r. udział w nagraniu “Dzień dobry Polsko” TVP1


Wrzesień 2017r. mój blog znalazł się w w rankingu TOP 4 blogów rodzinnych według magazynu Together

najlepsze blogi paretingowe blog ewa wojtan moje dzieci kreatywnie


Nagranie do Dzień Dobry TVN sierpień 2017r. oraz do programu Co za Tydzień (backstage)

Współpraca z Volkswagenem przy projekcie ”Mali Ratownicy”


Moje Dzieci Kreatywnie w Lipcu 2017r. w programie Pytanie na Śniadanie w TVP2 (backstage)

Tu pełna relacja: Ewa Wojtan w Pytaniu na Śniadanie


Duży artykuł z propozycjami zabaw dla dzieci w czerwcowym wydaniu magazynu Claudia 2017r.

blogi w mediach ewa wojtan blog parentingowy


Okładka magazynu Together-Rodzinna Strona Trójmiasta i główny wywiad w marcowym wydaniu 2017r.

Ewa Wojtan moje dzieci kreatywnie together blog parentingowy popularne blogi

 • Styczeń 2017r. wywiad dla Dziennika Bałtyckiego po nominacji do nagrody Prezydenta Gdańska w kategorii: Przedsiębiorczość w Edukacji.
 • Krótki wywiad ze mną ukazał się we wrześniowym wydaniu magazynu Claudia 2016r.
 • Artykuł o mnie oraz blogu ukazał w sierpniowym wydaniu magazynu Dziecko 2016r.
 • Kwiecień 2016r. wywiad dla Pomorska TV
   

5 comments

 1. Jola

  Na Twój blog trafiłam zupełnie przypadkowo – jak to się zdarza 🙂 – jestem zachwycona pomysłami, optymizmem i kreatywnością. Gratuluję i pozdrawiam z południowego zachodu 🙂 Jolanta

 2. Beata

  Bardzo podoba mi się Twój blog. Sama nie jestem osobą tak kreatywną. Pracuję w przedszkolu z małymi dziećmi i chciałabym regularnie korzystać z Twoich pomysłów, ale nie wiem czy mogę ,co z prawami autorskimi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Translate »