Moje Dzieci Kreatywnie » Współpraca

Współpraca


Kilka słów o mnie i blogu…


          Cześć, jestem Ewa z wykształcenia pedagog, plastyk i ceramik, a od kilku lat blogująca mama. Wspólnie z dziećmi nagrywamy też filmy na YouTube. Od  2013 roku inspiruję ludzi pisząc o rozwoju dziecka, edukacji, zabawie, pomysłach DIY, wspólnych chwilach i naszych wyjazdach.

           Starszy syn 9l. uwielbia czytać książki, grać w gry planszowe, a z zamiłowania jest sportowcem.  W tygodniu ponad 20h poświęca gimnastyce sportowej. Młodszy syn 6l. pasjonuje się motoryzacją i grami samochodowymi. Również kocha aktywność sportową dlatego poszedł w ślady starszego brata.

            Moje Dzieci Kreatywnie to miejsce, które powstało z miłości do dzieci i sztuki.  Wspólnie z dziećmi tworzymy jeden z najbardziej kreatywnych i popularnych blogów parentingowych  w Polsce w połączeniu z tematami DIY- Zrób to Sam.

           Na naszym Fanpage jest już ponad 175 tys. zaangażowanych i pełnych pasji rodziców. Połączenie różnorodności naszej rodziny sprawia, że blog jest tak niebanalny i jedyny w swoim rodzaju w polskiej blogosferze. W domowym zaciszu wspiera nas każdego dnia nasz ukochany tata. Pasjonat sportu, motoryzacji i największy fan naszego bloga.

          Mamy stałe grono zaangażowanych czytelników. Co miesiąc odwiedza nas średnio 180-200 tys. uu generując około  500-600 tys. odsłon bloga.

          W konkursie Blog Roku 2015 w kategorii Pasje i Twórczość mój blog głosami czytelników zajął pierwsze miejsce i został nominowany przez Jury do finału konkursu. O moim blogu pojawiają się artykuły w prasie oraz prezentowałam kilka naszych propozycji w TVP2  w programie “Pytanie na Śniadanie”, byliśmy również w TVP1 w “Dzień dobry Polsko”, oraz w programie ”Co za tydzień” i “Dzień dobry TVN”.


Co możemy razem zrobić?


            Do każdej współpracy podchodzę profesjonalnie i indywidualnie, dlatego nigdy na moim blogu nie pojawił się produkt kiepskiej jakości, do którego sama nie jestem przekonana. Takim podejściem zdobyłam zaufanie czytelników, którzy chętnie czytają o polecanych na moim blogu produktach i miejscach. W ramach rozliczenia współpracy wystawiam fakturę VAT.
                 Masz ciekawy pomysł na współpracę? Recenzja produktu, patronat medialny, konkurs, wspólny projekt, event, wyjazd rodzinny wraz z relacją w socjal mediach, czekam więc na maila od Ciebie. Odpowiadam na każdą wiadomość i propozycję w ciągu 24h, a z wybranymi osobami i firmami realizujemy wspólne cele i projekty. Zobacz poniżej jakiej marki nam zaufały i z powodzeniem zrealizowaliśmy wspólne kampanie.  Nie wiesz jak możesz się u mnie wypromować, to może wspólnie  wymyślimy coś kreatywnego… Pisz, pytaj i działajmy!
 

 możliwości współpracy:
 • Patronat medialny nad produktem lub wydarzeniem
 • Udział w eventach i festynach rodzinnych wraz z relacją na blogu i w socjal mediach
 • Recenzje testowanych produktów zabawek, gier, artykułów dla dzieci i rodzin wraz z profesjonalnymi zdjęciami lub filmem na YouTube i Facebooku.
 • Opis miejsca przyjaznego rodzinom hotel, restauracja, plac zabaw, muzeum i atrakcje dla rodzin wraz z relacją zdjęciową lub filmową
 • Organizacja konkursów w socjal mediach lub na blogu
 • Kreatywne warsztaty dla dzieci wraz opisem i fotorelacją na blogu
 • Inne kreatywne propozycje związane z rodzicielstwem, twórczością, podróżami, DIY, rodziną i dziećmi

Blog w SOCIAL MEDIACH


           FACEBOOK        

  176 tys. fanów
                   Większość moich czytelników to rodzice (kobiety) w wieku od 20 do 44 lat. To mój główny kanał na którym działam, a treści które tworzę są chętnie udostępniane.

YOUTUBE

5800 subskrybentów

INSTAGRAM

  5500 autentycznych polskich  followersów

           GOOGLE+            

   1140 obserwatorów   

          Mój blog odwiedza co miesiąc średnio 180-200 tys. uu generując około 500-600 tys. odsłon. Czytelnicy to głównie rodzice dzieci w wieku od kilku miesięcy do kilku lat (10-12), kobiety w ciąży oraz pedagodzy, psycholodzy nauczyciele szkolni i przedszkolni, logopedzi, terapeuci. Poniżej aktualne dane za ostatnie 30 dni według Google Analytics. Prawie połowa czytelników wraca regularnie na mój blog w poszukiwaniu inspiracji i nowych treści spędzając średnio na blogu czas powyżej dwóch minut.

 najlepsze blogi parentigowe

 


Przykładowe wpisy zrealizowane w ramach współpracy:


Wybrani Partnerzy z którymi współpracowałam:

Najlepsze blogi parentingowe 2017

O mnie w mediach:


Grudzień 2017r. udział w nagraniu “Dzień dobry Polsko” TVP1


Wrzesień 2017r. mój blog znalazł się w w rankingu TOP 4 blogów rodzinnych według magazynu Together

najlepsze blogi paretingowe


Nagranie do Dzień Dobry TVN sierpień 2017r. oraz do programu Co za Tydzień (backstage)

Współpraca z Volkswagenem przy projekcie ”Mali Ratownicy”


Moje Dzieci Kreatywnie w Lipcu 2017r. w programie Pytanie na Śniadanie w TVP2 (backstage)

Tu pełna relacja: Ewa Wojtan w Pytaniu na Śniadanie


Duży artykuł z propozycjami zabaw dla dzieci w czerwcowym wydaniu magazynu Claudia 2017r.

blogi w mediach


Okładka magazynu Together-Rodzinna Strona Trójmiasta i główny wywiad w marcowym wydaniu 2017r.

Ewa Wojtan

 • Styczeń 2017r. wywiad dla Dziennika Bałtyckiego po nominacji do nagrody Prezydenta Gdańska w kategorii: Przedsiębiorczość w Edukacji.
 • Krótki wywiad ze mną ukazał się we wrześniowym wydaniu magazynu Claudia 2016r.
 • Artykuł o mnie oraz blogu ukazał w sierpniowym wydaniu magazynu Dziecko 2016r.
 • Kwiecień 2016r. wywiad dla Pomorska TV
   

2 comments

 1. Jola

  Na Twój blog trafiłam zupełnie przypadkowo – jak to się zdarza 🙂 – jestem zachwycona pomysłami, optymizmem i kreatywnością. Gratuluję i pozdrawiam z południowego zachodu 🙂 Jolanta

 2. Beata

  Bardzo podoba mi się Twój blog. Sama nie jestem osobą tak kreatywną. Pracuję w przedszkolu z małymi dziećmi i chciałabym regularnie korzystać z Twoich pomysłów, ale nie wiem czy mogę ,co z prawami autorskimi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Translate »