fbpx

O autorce

Cześć,

Fajnie, że tu jesteś, bo to znaczy, że chcesz mnie lepiej poznać. Opowiem Ci o sobie, a może się okaże, że łączy nas całkiem sporo. 🙂

Nazywam się Ewa Wojtan i od 2013 roku prowadzę jeden z najbardziej kreatywnych wideo blogów rodzinnych w Polsce mojedziecikreatywnie.pl. Dzielę się pomysłami na zabawy, prace plastyczne, naukę przez zabawę i swoją codziennością z wychowywania dwóch wspaniałych synów Adama i Michała.

Z wykształcenia jestem pedagogiem, plastykiem i ceramikiem, a na co dzień mamą, żoną, blogerką i autorką filmów na YouTube.

W ciągu 8 lat twórczości w internecie wokół bloga zebrała się ogromna społeczność wyjątkowych rodziców, nauczycieli z pasją i osób pracujących na co dzień z dziećmi.Tylko na Facebooku Moje Dzieci Kreatywnie jest z nami 500tys. obserwatorów, czyli Was!

Blog w poszukiwaniu inspiracji odwiedza prawie 300 tys. osób miesięcznie. Nasze pomysły na zabawy i relacje z warsztatów kreatywnych, które wielokrotnie miałam przyjemność prowadzić można znaleźć również na Instagramie oraz na kanale YouTube Moje Dzieci Kreatywnie.

ewa wojtan blog, ewa wojtan książka, dziennik zabaw

Moim największym podsumowaniem 15 lat pracy z dziećmi jako pedagog, wychowawca, plastyk, ceramik, a potem autorka bloga Moje Dzieci Kreatywnie jest wydanie książkiDziennik Zabaw”.

To wyjątkowe podsumowanie moje pracy, doświadczenia, wiedzy i pasji. Ta książka dojrzewała we mnie przez kilka lat. Planowałam jak będzie wyglądać dbając o każdy szczegół. To spełnienie mojego marzenia, więc jestem przekonana, że będziesz nią zachwycona/zachwycony!

ewa wojtan dziennik zabaw, książka moje dzieci kreatywnie

#DZIENNIKZABAW

W Książce znajdziesz zbiór najlepszych i najbardziej sprawdzonych rzeczy opublikowanych na blogu oraz nowości, których na blogu nie znajdziecie, bo przygotowałam je specjalnie do tej książki. Wszystko poparte doświadczeniem, mnóstwem kolorowych zdjęć i sprawdzone zarówno podczas zajęć z grupą dzieci jak również w domu, podczas zabaw ze swoimi dziećmi.

Jeśli szukasz dobrej i wartościowej książki, która pomoże Ci w codziennej pracy z dziećmi lub szukasz pomysłów na zabawy ze swoim dzieckiem lub dziećmi toDZIENNIK ZABAW jest idealną propozycją dla Ciebie!

ewa wojtan, książka moje dzieci kreatywnie, dziennik zabaw
Translate »