fbpx

O autorce

Cześć,

Fajnie, że tu jesteś, bo to znaczy, że chcesz mnie lepiej poznać. Opowiem Ci o sobie, a może się okaże, że łączy nas całkiem sporo. 🙂

Nazywam się Ewa Wojtan i od 2013 roku prowadzę jeden z najbardziej kreatywnych wideo blogów rodzinnych w Polsce mojedziecikreatywnie.pl. Dzielę się pomysłami na zabawy, prace plastyczne, naukę przez zabawę i swoją codziennością z wychowywania dwóch wspaniałych synów Adama i Michała.

Z wykształcenia jestem pedagożką, plastyczką i ceramiczką, a na co dzień mamą, żoną, blogerką i autorką filmów na YouTube oraz kreatywnych książek dla dzieci z serii “Dziennik Zabaw”.

ewa wojtan, moje dzieci kreatywnie, dziennik zabaw

W ciągu 10 lat twórczości w internecie wokół bloga zebrała się ogromna społeczność wyjątkowych rodziców, nauczycieli z pasją i osób pracujących na co dzień z dziećmi.Tylko na Facebooku Moje Dzieci Kreatywnie jest z nami 517 tys. obserwatorów, czyli Was!

Działam też na Instagramie, YouTube i na TikToku. 🙂 Szukaj nas pod nazwą Moje Dzieci Kreatywnie!

ewa wojtan blog, ewa wojtan książka, dziennik zabaw

Blog w poszukiwaniu inspiracji odwiedza prawie 300 tys. osób miesięcznie. Nasze pomysły na zabawy i relacje z warsztatów kreatywnych, które wielokrotnie miałam przyjemność prowadzić można znaleźć również na Instagramie oraz na kanale YouTube Moje Dzieci Kreatywnie.

Moim największym podsumowaniem 15 lat pracy z dziećmi jako pedagog, wychowawca, plastyk, ceramik, a potem autorka bloga Moje Dzieci Kreatywnie jest wydanie książkiDziennik Zabaw”.

To wyjątkowe podsumowanie moje pracy, doświadczenia, wiedzy i pasji. Ta książka dojrzewała we mnie przez kilka lat. Planowałam jak będzie wyglądać dbając o każdy szczegół. To spełnienie mojego marzenia, więc jestem przekonana, że będziesz nią zachwycona/zachwycony!

ewa wojtan dziennik zabaw, książka moje dzieci kreatywnie

W Książce znajdziesz zbiór najlepszych i najbardziej sprawdzonych rzeczy opublikowanych na blogu oraz nowości, których na blogu nie znajdziecie, bo przygotowałam je specjalnie do tej książki. Wszystko poparte doświadczeniem, mnóstwem kolorowych zdjęć i sprawdzone zarówno podczas zajęć z grupą dzieci jak również w domu, podczas zabaw ze swoimi dziećmi.

Jeśli szukasz dobrej i wartościowej książki, która pomoże Ci w codziennej pracy z dziećmi lub szukasz pomysłów na zabawy ze swoim dzieckiem lub dziećmi toDZIENNIK ZABAW jest idealną propozycją dla Ciebie!

ewa wojtan dziennik zabaw, moje dzieci kreatywnie, książki z zabawami dla dzieci

#DZIENNIKZABAW

ewa wojtan, książka moje dzieci kreatywnie, dziennik zabaw
Translate »