fbpx
zabawy kreatywne
DIY,  Mała motoryka,  MAŁE DZIECI,  recykling,  twórczość,  warsztaty,  zabawy konstrukcyjne,  Zabawy ruchowe

Zabawki z kartonu i recykling czyli garaż i myjnia

            Zabawki z kartonu, to świetny sposób na kreatywne popołudnie. Dziś prezentujemy nasze wspólne dzieło wielki garaż, myjnia, stacja paliw, warsztat samochodowy i obrotowy salon z felgami w jednym. Czyli twórczość z recyklingu.

                Inspiracją do pracy był warsztat dziadka Waldka, który synkowie uwielbiają. Wszystko zostało wykonane z kartonów, pudełek, kubeczków, słomek, butelek plastikowych, taśmy, foli aluminiowej, tacki grillowej, gazetek samochodowych  i co tylko było pod ręką. Najpierw sklejałam całą konstrukcję aby była stabilna i mocna. Potem wspólnie z dziećmi  dorabialiśmy kolejne gadżety, dystrybutory paliwa, felgi, podnośnik samochodowy.  Elementy garażu oklejaliśmy, malowaliśmy i ozdabialiśmy w różny sposób.
           Dużo radości przy tworzeniu i atrakcja na wiele dni zabawy samochodowej. Dla dziewczynek, które niekoniecznie muszą być fankami warsztatów samochodowych polecam w podobny sposób wykonanie domku dla lalek. Z kilku pudełek stawimy konstrukcję domu, robimy elegancki stolik z pudełka i przykrywamy obrusikiem, krzesełka, pralkę , kuchnię, okna z kawałków plastikowej butelki i wieszamy firanki, garnki do kuchni z nakrętek, wycinamy talerzyki z papieru, z butelki plastikowej robimy kabinę prysznicową, a wąż i kran z folii aluminiowej itp.
           Zobaczycie, że pomysły same do głowy przychodzą w trakcie tworzenia, zapewne wspaniale spędzicie razem czas, a może i tata włączy się do wspólnej pracy.
kreatywne zabawy dla 4 latka
zabawki z kartonu
zabawy z recyklingu
pomysly na zabawy dla dzieci
garaz dla samochodow hot wheels
garaz diy
parking z kartonu
moje dzieci kreatywnie
zabawy kreatywne
zabawy kreatywne (10)
prace plastyczne dla dzieci
pomysly na prace plastyczne
zabawki z kartonu diy

 

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »