fbpx
przybornik na biurko DIY
DIY,  Polecamy,  recykling,  twórczość,  warsztaty,  zabawy konstrukcyjne,  zabawy plastyczne

Przybornik na biurko DIY

                  Przybornik na biurko DIY w morskim klimacie, to pomysł na niebanalny prezent od serca dla kogoś bliskiego.  Już za kilka jest dzień taty i początek wakacji. Dlatego my w tym roku postanowiliśmy przygotować prosty i szybki prezent, który w pracy będzie przypominał naszemu tacie o wakacjach i miłych rodzinnych chwilach.

                  Do wykonania takiego organizera potrzebujecie: Słoik lub opakowanie np. po soli do kąpieli, sznurek, piasek (można kupić w sklepie zoologicznym), odrobinę kleju, ewentualnie kokardę, muszelki i rodzinne zdjęcie.

               Rant słoika owijamy kilkukrotnie dookoła sznurkiem, a końcówkę przyklejamy odrobiną kleju. W miejscu łączenia możemy przykleić dodatkowo kokardkę lub muszelkę. Do słoika wsypujemy piasek mniej więcej do połowy wysokości. W piasek wkładamy małe zdjęcie rodzinne i nasz prezent gotowy. Jako uzupełnienie możemy dołożyć ręcznie malowane przez dziecko ołówki czy długopisy. Poniżej zamieściłam film, na którym krok po kroku pokazuję jak wykonać taki przybornik na biurko.

              To może być również wspaniała pamiątka z wakacji nad morzem. Do piasku możemy wrzucić również kilka znalezionych muszelek czy bursztynów. Taki gadżet na biurku zawsze będzie przywoływał miłe wspomnienia, a pisaki, ołówki czy długopisy będą miały swoje honorowe miejsce. Do pomysłu wykonania takiego organizera zainspirowały mnie wykonane w podobny sposób lampiony na świeczki w jednej z nadmorskich restauracji.

 

prezent na dzień taty

 Przybornik na biurko DIY

przybornik na biurko diy

 


Zapraszam na film

Jeśli podoba Ci się to co tworzymy, będzie mi bardzo miło jeśli  subskrybujesz nasz kanał YouTube


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »