fbpx
kreatywne zabawy dla dzieci w domu, kaski z papieru, czapka z papieru, moje dzieci kreatywnie
zabawy dla 6-8 latków,  zabawy dla 9-12 latków,  zabawy konstrukcyjne,  zabawy plastyczne

Kask kierowcy wyścigowego z papieru – zrób to sam

         Kreatywne i ciekawe zabawy dla dzieci, to dla nas zawsze impuls do działania. Dziś robimy kask kierowcy wyścigowego z papieru, tak dobrze czytasz. To idealna zabawa dla fanów motoryzacji lub osób, które mają zamiar przebrać się za kierowcę wyścigowego lub rajdowego. Wykonanie jest proste i sprawia mnóstwo frajdy.

        Jedną z niespodzianek na dzień dziecka dla naszych chłopców były nowe zestawy Lego Technic i to one nas zainspirowały do najnowszej zabawy. Postanowiliśmy z chłopcami zrobić najpierw kaski samochodowe i odpowiednie je udekorować, a później po zbudowaniu nowych pojazdów testowaliśmy różne rampy i wyskocznie z kartonu.

         Zabawa była fantastyczna, a co najważniejsze zaangażowała się cała rodzina. 😉 Możecie wszystko zobaczyć równie na naszym filmie. Pokazujemy jak zrobić kaski oraz odjazdowe wyskocznie. Przy okazji będzie nam bardzo miło jak zasubryskybujesz nasz kanał na YouTube i będziesz na bieżąco z nowymi pomysłami.

   Do wykonania kasków i wyskoczni przydadzą się: gazety, maka, woda, białe kartki, balony, miseczki, rzeczy do zdobienia takie jak taśmy, farby. Kawałek sztywnej przezroczystej folii do laminowania lub coś podobnego na szybkę do kasku oraz kartony.


Kask kierowcy wyścigowego z papieru krok po kroku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »