fbpx
Mała motoryka,  masy plastyczne,  Moje Dzieci Kreatywnie,  PLASTELINA,  zabawy plastyczne

Lepienie zwierzątek krok po kroku

            Lepienie zwierzątek i różnych figurek z kolorowej plasteliny, czy masy plastycznej Play-Doh to z pewnością świetna zabawa dla wielu dzieci. Jeśli szukacie nowych, ciekawych i prostych pomysłów na lepienie krok po kroku, to mam dla Was extra inspirację.

              Lepienie z różnych mas plastycznych to nie tylko twórcza zabawa pobudzająca wyobraźnię, ale również doskonały trening małej motoryki. Ugniatanie, wałkowanie i uciskanie masy paluszkami i dłońmi wspiera rozwój małej motoryki i świetnie przygotowuje dziecięce dłonie do nauki pisania.

            Poza wymienionymi zaletami to zwyczajnie bardzo fajna, sensoryczna zabawa dla dzieci i rodziców. Takie wspólne lepienie to wspaniale spędzony rodzinny czas. Czasem brakuje nam, czy dzieciom własnych pomysłów lub szukamy jakiś nowych inspiracji. Dużo inspiracji znajdziemy na pewno w Internecie, ale jeśli chcecie coś namacalnego, wydrukowanego i offline, to z pomocą przychodzi nowe extra wydanie magazynu dla dzieci TVP ABC z masą plastyczną Play Doh w prezencie.

            My mamy już pierwszy numer z 5 zaplanowanych wydań i udało nam się ulepić kilka fajnych zwierzątek. Zobaczcie jak magazyn wygląda w środku i może też się zainspirujecie do wspólnej zabawy. 🙂

tvp abc zwierzatka z masy plastycznej play doh


Co znajdziemy w magazynie dla dzieci?


         Magazyn został tak przygotowany, aby zaprosić najmłodszych czytelników do niezwykłego świata zwierząt Play-Doh! W każdym wydaniu znajdziecie kolorowanki, labirynty oraz łamigłówki. W naszym numerze oprócz różnych zabaw jest też opowiadanie, różne ciekawostki oraz instrukcje lepienia zwierzątek “krok po kroku”. Dziś lepiliśmy między innymi lwa zgodnie ze wskazówkami w magazynie.

         Tom pierwszy zawiera 4 opakowania ciastoliny Play-Doh 28g, a każdy następny numer będzie miał po 3 sztuki ciastolin. Dzięki ciastolinie Play-Doh możecie wspólnie z dzieckiem spędzić kreatywnie i twórczo czas w domu. Wspólne lepienie przeróżnych form, wyklejanie, budowanie pobudza wyobraźnię i wspaniale wypełnia wolny czas.

        Kolekcja zawiera w sumie 5 tomów, które będą ukazywać się co miesiąc w kioskach, punktach prasowych i empiku.  Tom I w sprzedaży jest już od 29 października. Zobaczcie poniżej kilka zdjęć ze środka magazynu, a na końcu mam dla Was niespodziankę i kod rabatowy. 🙂


Do zabawy możecie też wykorzystać nasze szablony do wyklejania


dzień kropki, szablon liścia, materiały do druku, dzień kropki w przedszkolu

play doh pomysły na figurki

magazyn edukacyjny dla dzieci tvp abc

masa play doh figurki krok po kroku

nauka lepienia krok po kroku

jak ulepić lwa krok po kroku

lepienie z masy play doh i plasteliny

lew z masy play doh i ciastoliny, jak ulepić lwa z plasteliny krok po kroku

magazyn edukacyjny dla dzieci z masą play doh

tvp abc

moje dzieci kreatywnie nauka lepienia krok po kroku


Gdzie można kupić magazyn?


            Stacjonarnie magazyn kupicie w kioskach, salonikach prasowych i w Empiku. Natomiast najkorzystniej cenowo wszystkie 5 numerów z serii kupicie tu: https://hitsalonik.pl/play-doh-prenumerata

            Stała cena za jeden numer wraz z dodatkiem 3 szt. ciastolin Play-Doh to 15,99 zł, a w prenumeracie tylko 10,99 zł! Za 5 numerów zapłacisz 54,95 zł, a z naszym hasłem będzie jeszcze 5 zł taniej 🙂 czyli 49,95 zł za wszystkie 5 numerów z kolekcji.

           Podczas składania zamówienia na hasło: mojedziecikreatywnie zostanie naliczony rabat. Kod działa tylko przy zamówieniu całej prenumeraty i należy go wpisać w koszyku podczas składania zamówienia.


Dodatkowa zniżka na hasło: mojedziecikreatywnie


Tomy ukażą się kolejno: 29.10.2020, 26.11.2020, 22.12.2020, 21.01.2020, 18.02.2020

tvp abc

zwierzątka z plasteliny i ciastoliny play doh

pomysły na zwierzątka z masy play doh i plasteliny

tvp abc play doh

play doh pomysły na zabawy

blogi edukacyjne dla dzieci z pomysłami na prace plastyczne

zabawa z play doh

lepienie i zabawa z ciastoliną play doh

lepienie z plasteliny

lepienie z masy play doh

play doh moje dzieci kreatywnie


Partnerem wpisu jest wydawnictwo Edipresse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »