fbpx
duża motoryka,  eksperymenty,  Mała motoryka,  twórczość

Tor wodny zabawa z recyklingu

              Tor wodny z recyklingu, to bardzo wesoła i twórcza zabawa. Łazienka zachlapana, dzieci szczęśliwe i w dodatku najdłuższa kąpiel w ich życiu zaliczona. Samo budowanie toru to już świetne wyzwanie choć raczej dla starszych dzieci, a zabawa torem zbudowanym z butelek i pudełek z pewnością spodoba się każdemu maluchowi.

               Tor budujemy na ścianie z plastikowych butelek, pudełek, zabawek do kąpieli, rurek i słomek. Tak naprawdę wykorzystujemy wszystko co tylko znajdziemy w domu, a nadaje się do wody. Wszystko przyklejany do kafelek taśmą, ozdabiamy kolorowo i zabawę czas zacząć. Jeśli ktoś ma to szczęście i dysponuje ogrodem, to jak najbardziej ściankę wodną można zbudować w ogrodzie:-)

My do budowy użyliśmy:

butelek, taśmy, plasteliny, słomek, bibuły, drucików kreatywnych, pojemniczków po jogurtach, zabawek, woreczka foliowego, nożyczek:-)

najlepszy blog parentingowy
Adaś początkowo lał wodę sam, a potem przyczepiliśmy wąż z kranu i woda lała się tworząc strumienie i rzeki w naszym torze.
zabawy dla 3 latka

 

Adaś łapie wodę, przelewa i przebudowuje różne elementy naszego toru.

 

kreatywne blogi
 Michał zaciekawiony obserwuje co się dzieje, a szczególnie kółko zamontowane na dole, które pod wpływem spływającej wody kręci się.
kreatywne dzieci

 

Tor wodny

 

w co sie bawic z dzieckiem

 

kreatywne zabawy dla dzieci
 W końcu i Michał wszedł do wanny, teraz zaczęła się zabawa na całego 🙂
tor wodny

 

eksperymenty z woda

 

zabawy z woda

 Myjnia samochodowa

jak zrobic myjnie samochodowa

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »