fbpx
klocki konstrukcyjne bamp
gry,  klocki dla dzieci,  Polecamy,  zabawy konstrukcyjne

Klocki konstrukcyjne BAMP

                  Klocki Bamp, to innowacyjna zabawka edukacyjna dla dzieci, a nawet dorosłych. Klocki w niezwykły sposób pobudzają dziecięcą wyobraźnię pozwalając tworzyć niezwykle duże architektoniczne budowle, przy których można wykazać się swoją kreatywnością.

            Z wielką przyjemnością przedstawiam niedawno odkryte klocki konstrukcyjne Bamp. Kiedyś wspomniała mi o nich jedna z uczestniczek moich warsztatów, a ostatnio sama miałam przyjemność bawić się słomkami z moimi synkami oraz z przedszkolakami z Klubu Twórczego Malucha.

 klocki konstrukcyjne duze

klocki konstrukcyjne slomki bamp

               Klocki edukacyjne Bamp to nic innego jak elastyczne kolorowe słomki, które łączymy ze sobą za pomocą plastikowych łączników. W ten sposób mamy nieograniczone możliwości tworzenia wielkich budowli, domków, łuków triumfalnych, rakiet i pojazdów. Budować możemy w domu, w przedszkolu, w ogrodzie i na plaży:-)

BAMP (3)

                Zabawa słomkami doskonale wpływa na rozwój małej motoryki, każdy uchwyt słomki i próba łączenia trenuje nawyk prawidłowego chwytu i przygotowuje  dziecięce dłonie do nauki pisania.

klocki BAMP konstrukcyjne dla dzieci

Reakcja dzieci na klocki jest zawsze bardzo pozytywna. Widok skrzynki i kolorowych słomek wzbudza zachwyt i zaciekawienie.

klocki bamp konstrukcyjne duze

Jedna z propozycji zabaw to układanie sekwencji słomek i próba odtworzenia ich przez dziecko.

BAMP (10)

BAMP (11)

BAMP (12)

Młodsze dzieci możemy uczyć kolorów, sortowania i liczenia.

BAMP (13)

W łatwy sposób możemy wytłumaczyć pojęcia zbiorów kolorystycznych.

BAMP (14)

klocki konstrukcyjne plastikowe

Możemy tworzyć pojazdy, budowle i bryły geometryczne.

BAMP (16)

klocki dla dzieci


Budowle architektoniczne


klocki (2)

klocki konstrukcyjne plastikowe

klocki konstrukcyjne plastikowe duze dla dzieci

              Z moich obserwacji wynika, że zabawa w której wykorzystujemy klocki bamp ma wiele możliwości edukacyjnych, rozwojowych i  pozwala doskonale realizować twórcze pomysły. Dziecko poprawia motorykę, koordynację i wzbogaca swoją wyobraźnię.
            Wszystkie dzieci które zapoznały się ze klackami Bamp chętnie włączały się do zabawy. Uważam, że to doskonałe wyposażenie każdej placówki oświatowej, przedszkola, świetlicy, gabinetu terapeutycznego, dla każdego dziecka które uwielbia niebanalne kreatywne zabawy. Dwójka rodziców która widziała nasze konstrukcje w przedszkolu już zamawia prezent na urodzinki dla swoich pociech:-) To jest jedna z tych propozycji, których nie kupimy w markecie, a którą z pewnością warto mieć. Na zdjęciach prezentujemy klocki w zestawie 500szt. i według mnie to idealna opcja dla 2-3 dzieci.

  Zapraszam również do przeczytania naszego zestawienia

ponad 20 rodzajów naszych ulubionych klocków dla dzieci


  klocki dla dzieci duze plastikowe konstrukcyjne

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »