fbpx
choinka z serwetki
BOŻE NARODZENIE,  DIY,  twórczość,  zabawy konstrukcyjne,  zabawy plastyczne

Choinka z serwetki krok po kroku

        Choinka z serwetki krok po kroku to prosta dekoracja do wykonania w kilka sekund. Dzieci już nauczone składania, więc pomocników do dekorowania na Wigilię już mam, a stół będzie wyglądał w tym roku wyjątkowo.

           Dzieci już nie mogą się doczekać, aby wspólnie udekorować nie tylko choinkę, ale również stół dla gości. Przed nami jeszcze pieczenie pierników w następny weekend i rodzinne gotowanie. Uwielbiam ten czas pomimo zmęczenia, mnóstwa obowiązków, pracy, drobnych i większych kłótni pomiędzy dziećmi… w powietrzu jednak czuć miłość i atmosferę nadchodzących świąt. Szukając w internecie inspiracji na dekorację stołu znalazłam w kilku miejscach fajny pomysł na dekorację z serwetek. Pomysł z choinką najbardziej przypadł nam do gustu zobaczcie jaki jest łatwy i efektowny.

           Do wykonania świątecznej dekoracji z serwetki potrzebujesz: Papierowe serwetki najlepiej w kolorze zielonym, ale niekoniczne. Ważne, aby były w jednolitym kolorze bez obrazka. Dodatkowo przyda się laska cynamonu lub wanilii, wstążeczka i małe dekory takie jak gwiazdka, renifer, gałązka świerku. Poniżej kilka naszych aranżacji, oraz film z instrukcją składania krok po kroku. Zobacz jakie to łatwe, a przy okazji dołącz do subskrybentów naszego kanału YouTube Ewa Wojtan. Znajdziesz tam mnóstwo filmowych pomysłów na zabawy i proste dekoracje do wykonania wspólnie z dziećmi.

dekoracja stołu na świeta

dekoracja stołu wigilia

choinka z serwetki

dekoracja stolu na Boże Narodzenie

jak zlozyc serwetke w choinke

choinka diy

z czego zrobic choinke

Choinka z serwetki krok po kroku


Zapraszam na film instruktażowy


2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »