fbpx
Lampiony ze słoika DIY
dekoracje,  DIY,  twórczość,  zrób to sam

Lampiony ze słoika DIY z letnich kwiatów

           Wakacyjne lampiony ze słoika wykonacie w bardzo prosty sposób z letnich kwiatów i dwustronnej taśmy klejącej. To doskonałe propozycja na twórczą pracę dla dzieci. Efekt jest fantastyczny, a takie lampiony to przepiękna wakacyjna dekoracja na letnie przyjęcie.

         Do wykonania lampionów potrzebujesz: dowolnej wielkości szklany słoik, dwustronną taśmę klejącą, kolorowe kwiaty polne, nożyczki, świeczki.

         Szklany słoik oklejamy dookoła dwustronną taśmą klejącą, a następnie ściągamy zabezpieczanie. Do klejącego się słoika przyklejamy polne kwiaty, liście, źdźbła zboża. Możecie je zebrać wcześniej, lub oklejać słoik podczas spaceru z dzieckiem. To bardzo prosta, twórcza i kreatywna dekoracja, którą z łatwością wykona każde dziecko.

          Zobacz poniżej na filmie jak krok po kroku wykonuję lampiony. Szczególnie efektownie wyglądają, gdy zapalimy w nim świeczkę. Koniecznie muszę też wspomnieć o pięknym zapachu, który pod wpływem ciepła roztacza się wokół, tworząc wspaniały klimat.

Wakacyjne lampiony ze słoika


Wakacyjne lampiony ze słoika krok po kroku


lampiony ze słoików DIY

 

 

moje dzieci kreatywnie, lampion ze słoika, lampiony ze słoika, lampiaon z kwiatami, wakacyjne zabawy dla dzieci


Wakacyjne lampiony ze słoika efekt końcowy


Spróbujcie koniecznie zrobić podobne wakacyjne lampiony w domu. Jestem pewna, że dzieci i wy będziecie zachwyceni efektem końcowym. To też super pomysł na wakacyjne warsztaty kreatywne.

Lampiony ze słoika, co zrobic ze sloika, wakacyjne lampiony ze słoika, wakacyjne zabawy, moje dzieci kreatywnie

Wakacyjne lampiony ze słoika, letnie lampiony do ogrodu


Zapraszam na film, bądź na bieżąco i  subskrybuj nasz kanał


Zobacz też naszą książkę z pomysłami na zabawy

Jeśli szukacie pomysłów na zabawy z dziećmi w domu, ale bez zaglądania cały czas do komputera, to polecam Wam naszą książkę. W “Dzienniku Zabaw” znajdziecie mnóstwo pomysłów, inspiracji, przepisów na masy plastyczne, porad i wskazówek dla dzieci w wieku 2-12 lat.

To ponad 340 stron inspiracji i aż 450 kolorowych zdjęć, a wszystko łatwe do znalezienia według spisu treści. Z “Dziennikiem Zabaw” na pewno znajdziecie inspirujący i ciekawy pomysł na każdy dzień! ❤

ewa wojtan, moje dzieci kreatywnie, dziennik zabaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »