fbpx
Lampiony ze słoika DIY
dekoracje,  DIY,  twórczość,  zrób to sam

Lampiony ze słoika DIY z letnich kwiatów

           Lampiony ze słoika wykonacie w bardzo prosty sposób z letnich kwiatów i dwustronnej taśmy klejącej. To doskonałe propozycja na twórczą pracę dla dzieci. Efekt jest fantastyczny, a takie lampiony to przepiękna wakacyjna dekoracja na letnie przyjęcie.

         Do wykonania lampionów potrzebujesz: dowolnej wielkości szklany słoik, dwustronną taśmę klejącą, kolorowe kwiaty polne, nożyczki, świeczki.

         Szklany słoik oklejamy dookoła dwustronną taśmą klejącą, a następnie ściągamy zabezpieczanie. Do klejącego się słoika przyklejamy polne kwiaty, liście, źdźbła zboża. Możecie je zebrać wcześniej, lub oklejać słoik podczas spaceru z dzieckiem. To bardzo prosta, twórcza i kreatywna dekoracja, którą z łatwością wykona każde dziecko.

          Zobacz poniżej na filmie jak krok po kroku wykonuję lampiony. Szczególnie efektownie wyglądają, gdy zapalimy w nim świeczkę. Koniecznie muszę też wspomnieć o pięknym zapachu, który pod wpływem ciepła roztacza się wokół, tworząc wspaniały klimat. Spróbujcie koniecznie zrobić podobne lampiony w domu.

lampiony ze słoików DIY

moje dzieci kreatywnie

co zrobic ze sloika


Zapraszam na film, bądź na bieżąco i  subskrybuj nasz kanał


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Translate »