fbpx
jesień,  Moje Dzieci Kreatywnie,  twórczość

Kasztanki Bujanki z papieru

Kasztanki Bujanki z papieru to bardzo wesoła praca plastyczna, która z pewnością spodoba się dzieciom, a wykonanie jej jest całkiem proste, szybkie i tanie.

Do wykonania pracy potrzebujecie: kolorowy papier z bloku technicznego, nożyczki, klej, kawałek plasteliny, flamaster.

Zobacz na filmiku poniżej krótką instrukcję wykonania pracy. 🙂

@mojedziecikreatywnie

Kasztanki Bujanki z kolorowego papieru to wspaniały pomysł na jesienną zabawę i wesołą pracę plastyczną dla dzieci w przedszkolu, szkole i w domu. 🥰 Więcej pomysłów znajdziecie w moich książkach z serii Dziennik Zabaw link w opisie mojego profilu 🎨🖌✂️❤️🥰 *marka własna #kasztan #kasztany #dladzieci #plastyka #jesień #przedszkole #zabawazdzieckiem #czaszdzieckiem #kreatywnie #kreatywnezabawy #pracaplastyczna #czaszrodziną #dladzieci #zabawa #zabawydladzieci

♬ Cute song of fun scene – Yoshiki ARA

Jeśli chcecie bawić się z dzieckiem w domu bez zaglądania cały czas do komputera i szukania inspiracji, to polecam Wam nasze książki.

W “Dzienniku Zabaw” znajdziecie mnóstwo pomysłów na zabawy w domu, inspiracji plastycznych, przepisów na masy plastyczne oraz porad i wskazówek. 🙂

Mnóstwo kolorowych zdjęć i proste opisy, które przeciągną uwagę Twojego dziecka i zachęcą do zabawy! Wszystko łatwe do znalezienia według spisu treści lub po zdjęciach.

Zobacz i zamów nasz “Dziennikiem Zabaw”, a na pewno znajdziecie inspiracje na każdy dzień! ❤

dziennik zabaw jesień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »