fbpx
mozaika dla dzieci
gry,  Mała motoryka,  Moje Dzieci Kreatywnie,  poznajemy kolory,  poznajemy kształty,  twórczość,  zabawy logiczne

Mozaika dla dzieci

                Przedstawiam Wam grą mozaika wydawnictwa Epideixis do kupienia w internecie na stronie PUS lub wykonania własnoręcznie. Bardzo ciekawa zabawka, która rozbudza wyobraźnię dziecka, przestrzenne myślenie oraz uczy figur geometrycznych.

                  Moje dziecku już wie, że trzeba czterech trójkątów aby zbudować kwadrat lub, że z dwóch trójkątów może powstać duży trójkąt itp.
                      Grę kupiliśmy z internetowej księgarni wraz z grą Studnia Jakuba i są to jedne z ciekawszych pozycji na rynku według mnie. Długo się rozglądałam za tego typu zabawkami edukacyjnymi i te są warte inwestycji i co ważne solidnie wykonane:-) a dziś już o takie ciężko. Można oczywiście wykonać takie elementy mozaiki własnoręcznie z papieru lub tektury, powymyślać rożne układy oraz wzory i bawić się…
                    Z młodszym synkiem Michałem segregujemy elementy mozaiki według kolorów lub kształtów natomiast Adaś łatwiejsze wzory układa sam, a trudniejsze układamy razem lub sami komponujemy własne 🙂 bardzo fajnie, kreatywnie i wesoło spędzony razem czas:-)

Mozaiki szukaj tu


układanie wzorów

 

mozaika mozaika epideixis

 

mozaika opiniemozaika układanka dla dzieci

 

mozaika dla dzieci

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »