fbpx
jak zrobic choinkę
DIY,  recykling,  twórczość,  warsztaty,  zabawy plastyczne

Choinka z siatki florystycznej DIY

        Samodzielnie wykonane dekoracje świąteczne to ogromna satysfakcja, oszczędność pieniędzy i niepowtarzalny klimat w domu. Dziś kilka pomysłów na prostą choinkę z siatki florystycznej.

        Siatkę florystyczną (jutową) można kupić w kwiaciarni, niektórych sklepach dla plastyków oraz w internecie. Jest to najszybszy sposób na efektowną choinkę w kształcie stożka. Siatka daje bardzo wiele możliwości kolorystycznych i aranżacyjnych, więc z pewnością każdy z was może wykonać choinkę według własnego gustu i w dowolnym stylu dopasowaną do każdego wnętrza. Szczegółowa instrukcja krok po kroku jest przedstawiona na filmie na końcu postu. Będzie mi bardzo miło jeśli dołączysz przy okazji do grona moich subskrybentów na YouTube, aby na bieżąco śledzić nasze kolejne inspiracje.

       Do dekorowania choinki możecie użyć różnych koralików, szyszek, suszonych pomarańczy, lasek wanilii, cynamonu, ziaren kawy, wstążek oraz wszystkich innych przedmiotów, które przyjdą wam do głowy. Dekoracje pięknie przyklejają się do siatki za pomocą kleju na gorąco. Gwiazdki można kupić lub wykonać samodzielnie z masy solnej, foli aluminiowej lub gliny. Do wnętrza choinek można włożyć tiul, mieniący się złotem lub srebrem materiał, sianko lub mech. Każda z tych dekoracji nadaje choince zupełnie inny klimat i aromat. Ja osobiście najbardziej lubię choinkę z siankiem, szyszkami i suszonymi pomarańczami. Na zdjęciach trochę inspiracji, a na końcu obiecany film.

choinka diy

 

jak zrobic choinke krok po kroku

 

jak zrobić choinkę

 

choinka diy

 

dekoracje na swieta diy

 

choinka diy stożek

 

 

choinka pomysły

 

choinka z siatki

 

pomysly na zrobienie choinki

 

choinka diy

 

dekoracje swiateczne pomysly

choinka krok po kroku

choinka diy (13)


Zapraszam na nasz film zobaczycie krok po kroku jak wykonać choinkę

Tu możesz subskrybować mój kanał YouTube:  >klik<


 

 

 

 

 

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »