fbpx
nasze wycieczki,  Polecamy

Moc emocji ze Star Wars

          Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… tak ostatnio Adaś rozpoczął pisanie pracy domowej do szkoły. Gwiezdne wojny w tym roku już na dobre pochłonęły moje dzieci. Chłopcy wspólnie z tatą cieszą się i przeżywają fragmenty sagi. Potrafią z wielkim zaangażowaniem wczuwać się w role bohaterów udając, że razem walczą, wyzywają się na pojedynki, umawiają kto jest dobrym, a kto złym bohaterem…

          Takie zabawy wśród chłopców są zupełnie naturalne i choć nigdy nie kupowałam dzieciom pistoletów, to i tak potrafili wyczarować je sobie z patyka czy innej zabawki. W pewnym sensie takie udawane bitwy, odgrywanie ról swoich ulubionych bohaterów potrafią wielu rzeczy ich nauczyć i nieraz z dumą obserwuję i słucham ich komentarzy w czasie zabawy. Dlatego, gdy otrzymaliśmy zaproszenie od Carrefour na udział w evencie Star Wars, odbywającym się w ramach promocji obecnej akcji lojalnościowej z kartami Star Wars, bez dłuższego zastanawiania zgodziłam się i z niecierpliwością czekaliśmy na rodzinny wypad do Warszawy.

star wars carrefour

escape room warszawa

           Wieczór rozpoczął się zabawą w Escape Room’ie. To była bardzo ciekawa przygoda, trzeba było wydostać się z pokoju, szukając w nim tajemniczych wskazówek i ukrytych kart z motywami Gwiezdnych Wojen. Emocji było całe mnóstwo, a towarzyszyła im gorączkowa współpraca wszystkich członków naszej rodziny… w końcu po 60 minutach wydostaliśmy się z naszego pokoju i wyruszyliśmy na zagadkową i tajną misję, w której musieliśmy  szukać tajemniczych sprzymierzeńców oraz ,,rozpracować” Gwiazdę Śmierci.

blogi parentingowe

Dobre humory nas nie opuszczały, a przy okazji Adaś pobierał od taty kolejne lekcje fotografowania.

najlepsze blogi parentingowe

escape room warszawa

           W końcu wyruszyliśmy na tajną misję do Carrefour. Cały sklep zamknięty i dostępny tylko dla nas… 12 rodzin z dziećmi penetrowało całą halę w poszukiwaniu sprzymierzeńców. Dzieci rozwiązały zagadki, zdobywały kolejne karty, a na końcu unicestwiły Gwiazdę Śmierci, z której wysypał się stos kart z bohaterami i scenami z epizodów Gwiezdnych Wojen. Dzięki Carrefour legendarni bohaterowie powracają, w pięknie przygotowanym kolekcjonerskim albumie, aby znów stawić czoła ciemnej stronie mocy.

star wars carrefour

Michałek najchętniej szukał kolejnych sprzymierzeńców wśród zabawek.

star wars carrefour

star wars carrefour

Zdobyliśmy pierwsze karty! Biegniemy dalej…

star wars carrefour katy


Przyszedł czas, aby młodzi wojownicy Jedi rozbili tajemniczą Piniatę- Gwiazdę Śmierci. Jeśli będziecie chcieli zrobić podobną zabawę na przykład na urodzinki dziecka, to instrukcję wykonania piniaty znajdziecie oczywiście na moim blogu.


star wars carrefour event

 

star wars carrefour gwiazda smierci

star wars carrefour

 

star wars katalog carrefour

                   Tak wyśmienitą i pełną emocji zabawę zorganizował Carrefour, przy okazji najnowszej akcji promocyjnej „Poczuj moc i zacznij zbierać już dziś” z kartami z Gwiezdnych Wojen. Każdy z Was robiąc zakupy w sklepach sieci Carrefour może otrzymać nieodpłatnie przy kasie karty kolekcjonerskie Star Wars. W sklepach dostępny jest też specjalny album Star Wars, w którym można przechowywać karty, a więcej o całej akcji przeczytacie tu: Akcja Star Wars. Kolekcja składa się ze 120 wyjątkowych kart z wizerunkami ulubionych bohaterów oraz kultowymi scenami z sagi Gwiezdnych Wojen.

– 29 kart z epizodu Gwiezdne Wojny: Nowa Nadzieja
– 29 kart z epizodu Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje
– 30 kart epizodu Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi
– 32 karty z nowego epizodu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

star wars event carrefour

star wars carrefour

              Szczerze mówiąc miałam wiele wątpliwości, czy taka zabawa spodoba się moim chłopcom, czy dadzą radę przez kilka godzin brać udział w tak angażujących licznych atrakcjach… jednak okazali się prawdziwymi fanami Gwiezdnych Wojen i z radością oraz dumą wracali do domu. Adaś całą zabawę podsumował tak: -wiesz mamo, tam na początku w tych pokojach było fajnie, ale najlepsza zabawa była w Carrefourze, jak musieliśmy biegać po całym sklepie i szukać sprzymierzeńców i dostaliśmy tyle kart,  że będę mógł się wymieniać z kolegami 🙂 Chłopcy już w drodze powrotnej z Warszawy pół drogi układali karty do albumów, oglądali i wymieniali się wzajemnie. Dlatego jeśli macie w domu małych rycerzy Jedi, to warto rozpocząć kolekcjonowanie unikalnych kart już przy najbliższych zakupach.

star wars carrefour


Konkurs

Pierwsza osoba, która odgadnie w komentarzu na blogu, które dwie postacie są ulubionymi bohaterami Adasia i Michałka otrzyma album kolekcjonerski Star Wars wraz z kilkoma pakietami kart i niespodzianką.

                                                                                                                        CZAS START…

Prawidłowa odpowiedź to Yoda i Luke, najszybciej odpowiedziała Pani Marta.

Poproszę na maila dane do wysyłki nagrody 🙂

Gratuluję!!!

 

21 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »