fbpx
stena line ferie
Moje Dzieci Kreatywnie,  nasze wycieczki,  podróże,  Polecamy

Rodzinne rejsy Stena Line – 24h zabawy na morzu

          Rodzinne rejsy do Szwecji statkiem Stena Line to niezwykła propozycja na wspólny weekend pełen zabawy i wspaniałych przygód. Całkiem niedawno wróciliśmy z naszego kolejnego rejsu. Tym razem bawiliśmy się w świątecznym klimacie wraz z Mikołajem i elfami. Spędziliśmy całą rodziną niezapomniane chwile, a wszystko uwieczniłam dla Was na filmie. Sami możecie zobaczyć co się działo podczas 24 godzinnego rejsu.

          Jakiś czas temu opisywałam Wam nasz wspólny wyjazd do Szwecji i weekend w Olandii. Dostawałem wtedy od Was dużo prywatnych wiadomości z pytaniami o szczegóły naszej podróży. Jak wygląda taki rejs, kabina, co jest potrzebne, czy dzieci nie będą się tam nudzić?

        Dlatego tym razem postanowiliśmy wszystko nagrać i pokazać Wam, jak wygląda taki rejs od wypłynięcia z portu w Gdyni. Na naszym 15 minutowym filmie zobaczycie całą podróż od wieczornego przyjazdu do portu, poprzez odprawę, kabinę i liczne atrakcje oraz zabawy, które towarzyszyły nam przez całą drogę.

stena line

stena line rodzinne rejsy

stena line rodzinne rejsy

        Takie rodzinne rejsy odbywają się na promie już od kilku lat i zawsze są w odpowiedniej tematyce. Raz jest to rejs piracki, innym razem świąteczny z Mikołajem lub Akademia Pani Zimy podczas ferii zimowych. Taka 24h rodzinna przygoda niezależnie od pory roku sprawia dzieciom ogromnie dużo frajdy i pozwala przenieść się na chwilę do zupełnie innego świata.

        Nasza wyprawa rozpoczęła się w sobotni wieczór około godziny 20.00. O tej porze zaczyna się odprawa pasażerów. Choć dzieci płynęły już z nami kolejny raz, to ekscytacja i radość była wielka. Każdy ze swoim biletem zmierzał w stronę statku, już na wejściu witała nas uśmiechnięta załoga i pomocnicy Mikołaja. Zawsze gdy wchodzę na pokład statku czuję się wyjątkowo, bo załoga naprawdę stwarza wspaniałą atmosferę i jest niezwykle pomocna.

         Poszliśmy najpierw z bagażami do naszej kabiny, a potem na pokład statku zobaczyć oświetlony port i moment wypłynięcia. Podczas rejsu każdy ma do dyspozycji kabinę z łóżkami i łazienką na cały czas trwania rejsu. Choć była już godzina wieczorna, to dzieciom nie brakowało energii. Tuż po kolacji poszliśmy na dziecięcą dyskotekę , gdzie animatorzy prowadzili liczne zabawy i tańce dla całych rodzin.

         W czasie rejsu można korzystać z sali zabaw, pokojów gier, odwiedzić sklep, restaurację, bary, a nawet posłuchać muzyki na żywo. Zwiedzanie statku i odkrywanie kolejnych miejsc sprawia dzieciom dużo frajdy, a dla mnie obserwowanie ich radości i fascynacji jest bezcenne. Około północy dzieci poszły spać, a już nad ranem byliśmy w Szwecji. Choć pogoda była pochmurna i wietrzna wyszliśmy na pokład popatrzeć na urocze szwedzkie wysepki.

stena line

       Taki rześki poranek tylko zachęcił do kolejnych zabaw i przygód. Tuż po śniadaniu wybraliśmy się do strefy Spa. Polecam Wam zabranie kostiumów. Ze strefy Spa, która znajduje się na dziobie statku, roztacza się wspaniały morski widok, dzięki wielkim oszklonym ścianom.

         Wszystko pokazujemy Wam dokładnie na naszym filmie z podróży, wiec zachęcam do obejrzenia. Będziecie mogli poczuć klimat tego wyjątkowego rejsu. Podczas podróży statkiem warto skorzystać z kąpieli w mini basenach kąpielowych z widokiem na morze, z sauny czy odprężyć się w Stefie relaksu. Jest też oczywiście możliwość zamówienia różnych zabiegów i masaży.

        W strefie Spa otrzymaliśmy mapki statku, w których były oznaczone różne miejsca z ukrytymi wskazówkami. Chodziliśmy według nich po pokładzie odpowiadając na różne pytania, a na końcu czekała na nas niespodzianka. Chłopcy bardzo zaangażowali się w tą zabawę, a wspólne szukanie wskazówek dawało mnóstwo satysfakcji.

stena line animacje

stena line rejsy dla dzieci

       Potem czekały na nas liczne atrakcje i zabawy z animatorami. Akrobaci, tańce, zabawy ruchowe, nauka kręcenia talerzykami na patykach, no i odwiedziny Mikołaja.

          Z pewnością każde dziecko będzie zachwycone takim rodzinnym weekendem. Podczas rejsu mieliśmy też okazję zjeść pyszny obiad w formie szwedzkiego stołu, odwiedziliśmy mini kino oraz braliśmy udział w warsztatach z „manufaktury słodyczy”. Chłopcy mogli zobaczyć tworzenie słodyczy i wykonać samodzielnie swoje lizaki.

stena line ferie

        Jeśli macie ochotę przeżyć podobną przygodę już teraz są zaplanowane trzy 24h rejsy na ferie zimowe na statku planowane wypłynięcia:  20.01 | 07.02 | 08.02.2018


Zapraszam na film

Tu możesz kupić bilety: Rodzinne rejsy Stena Line


     

  Rodzinne rejsy są w tej chwili w promocyjnej cenie od 79 zł dziecko i od 150 zł dorosły.

  • rejs promem;
  • obiad – szwedzki stół z napojami;
  • miejsce w kabinie 2-os. lub 4-os. z łazienką (na cały czas rejsu);
  • atrakcje dla dzieci (sugerowany wiek 4-12 lat);
  • rozrywka na statku dla dorosłych zgodnie z programem.

           Podczas rejsu Pani Zima ze swoją załogą zaprasza Was na gry i zabawy w zimowym klimacie. Bitwa na śnieżki, slalom saniami, wyścigi w nartach to tylko niektóre z proponowanych atrakcji. Bo z animatorami z Krainy Zabawy najmłodsi będą też malować i lepić.

           Czeka też na Was Zimowa Olimpiada Sportów Dziwnych. Całą rodziną będziecie mogli sprawdzić się w różnych wesołych konkurencjach. Zagracie w nietypową siatkówkę używając do tego nóg, pobiegacie z balastem na plecach i sprawdzicie swoją wiedzę w słownych łamigłówkach! A na koniec niespodzianka czyli Magiczny Teatr Baniek Mydlanych!


Zobacz dostępne miejsca i rezerwuj bilety


                    stena line dzień dziecka

           Takie ferie na statku to fascynująca i niezapomniana przygoda dla całej rodziny. Dużo zabawy i kreatywnego spędzania czasu, czyli coś co uwielbiam najbardziej. Bo najpiękniejsze w życiu, co możemy podarować naszym dzieciom to wspólny czas.

stena linePartnerem wpisu jest Stena Line.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »