fbpx
Maski karnawałowe szablony
DIY,  twórczość,  zabawy dla 4-5 latków,  zabawy plastyczne

Maski karnawałowe szablony do druku

                 Maski karnawałowe szablony do druku w stylu weneckich masek, to świetny pomysł na kreatywne zajęcia plastyczne. Takie barwne i brokatowe maski, to  doskonałe uzupełnienie stroju na bal karnawałowy. Przygotowałam dla Was siedem różnych wzorów masek, które możecie wspólnie z dziećmi ozdobić w dowolny sposób kredkami, pisakami, koronkami, cekinami i brokatem

                Maski wystarczy pobrać z linku poniżej i wydrukować najlepiej na sztywniejszym papierze, lub wydrukowane wzory przykleić na tekturkę, aby były sztywniejsze. Dzieci mogą do masek zamontować na bokach gumkę lub umocować je za pomocą taśmy klejącej na długim patyczku. Świetnie do tego nadają się wykałaczki do szaszłyków. Do dekoracji możecie wykorzystać farby, kredki, cekiny, brokaty, piórka i co tylko przyjdzie Wam do głowy.

Maski karnawałowe szablony, maski do druku

 

maski karnawałowe do druku, zabawy karnawałowe dla dzieci


Pobierz szablony masek karnawałowych do druku


 

 

maski karnawałowe, szablony masek do druku, maski dla dzieci, zabawy karnawałowe dla dzieci


Szukasz więcej ciekawych zabaw i dekoracji?

 

Chcesz bawić się z dzieckiem w domu bez zaglądania cały czas do komputera i szukania inspiracji? Polecam Wam nasze książki. 🙂

W “Dzienniku Zabaw” znajdziecie kilkadziesiąt pomysłów na zabawy w domu, inspiracji plastycznych, przepisów na masy plastyczne oraz porad i wskazówek.

Mnóstwo kolorowych zdjęć i proste opisy, które przeciągną uwagę Twojego dziecka i zachęcą do zabawy! Wszystko łatwe do znalezienia według spisu treści lub po zdjęciach.

Zobacz i zamów nasz “Dziennikiem Zabaw”, a na pewno znajdziesz inspiracje na każdy dzień! ❤


Możesz też pobrać maski zwierzątek do druku


maski do druku

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »