fbpx
Rodzinne Niedziele ze Stena Line moje dzieci kreatywnie warsztaty dla dzieci
nasze wycieczki,  podróże,  Polecamy,  twórczość,  warsztaty,  zabawy plastyczne

Rodzinne Niedziele ze Stena Line i moje warsztaty dla dzieci

             Rodzinne Niedziele ze Stena Line w tym roku oprócz animacji i licznych zabaw dla dzieci oferują również możliwość udziału w warsztatach kreatywnych dla dzieci o tematyce morskiej, które mam przyjemność prowadzić.

         Podczas 24h rejsu z Gdyni do Szwecji organizuje dla najmłodszych pasażerów, wcielających się w małych piratów kilka warsztatów, podczas których budujemy i wodujemy eko-statki z recyklingu. Zobacz naszą relację i vloga z pierwszego rejsu oraz warsztatów. Niebawem kolejne Rodzinne Niedziele, więc może się spotkamy?

          Rodzinna niedziela pełna zabaw na statku Stena Line, to fantastyczna idea, aby spędzać więcej czasu całą rodziną. Jeśli nie macie pomysłu jak spędzić weekend, to z pewnością ciekawa propozycja właśnie dla Was. Poczuj morską przygodę podczas pełnego atrakcji 24h rejsu do Szwecji połączonego z warsztatami kreatywnymi i niezwykłymi animacjami na statku.

         To może być  wspaniały prezent na Dzień Dziecka, urodziny lub oryginalna weekendowa niespodzianka! Wybierz się wspólnie z nami na niezwykły rejs i spędź całą niedzielę z dziećmi. Wspólne wypoczynek połączony z zabawą dla najmłodszych podczas warsztatów i atrakcji prowadzonych przez profesjonalnych animatorów, z pewnością na długo pozostanie w Waszych wspomnieniach.

         Wcześniej opisywałam Wam nasz zimowy rejs o tu: Ferie na statku, a tym razem zabieram Was na rejs już w letnim klimacie. To moja chyba ósma podroż statkiem i już Wiem, że nie ostatnia 🙂 bo mamy jeszcze sporo planów wycieczkowych jeśli chodzi o Skandynawię zarówno wspólnie z dziećmi, jak i we dwoje z mężem. Osobiście jestem zakochana w tych rejonach i za każdym razem, gdy wpływamy do Karlskrony cieszę się widokiem wysepek, co możecie też zobaczyć na naszym filmie na końcu wpisu.

           Szwecja zawsze pozostaje w pamięci jako kraj pięknych widoków, jezior, lasów, wysepek i spokojnego życia w zgodzie z naturą. Bajeczna Olandia, Smalandia, długie i urokliwe mosty oraz atrakcje dla rodzin, jak Kraina Pippi czy Park Olandia, w którym byliśmy rok temu. Zawsze gdy jadę do Szwecji, mam wrażenie, że życie toczy się tam wolniej, spokojniej, nie ma tłumu turystów, naprawdę można odpocząć i oderwać się od codzienności nawet podczas krótkiego wypadu.

Rodzinne Niedziele ze Stena Line warsztaty dla dzieci na statku

Rodzinne Niedziele ze Stena Line moje dzieci kreatywnie

Rodzinne Niedziele ze Stena Line ewa wojtan

         Tym razem był to dla mnie wyjątkowy rejs, bo mogłam spełnić jedno ze swoich marzeń. Prowadziłam już wiele kreatywnych warsztatów dla dzieci, ale nigdy na środku morza na statku… Dzięki Stena Line miałam możliwość sprawdzić się w morskim klimacie warsztatów kreatywnych dla dzieci. Oczywiście od początku założyłam, że będziemy tworzyć statki, które będziemy później wodować. Już kilka dni przed warsztatami pakowałam pełne walizki materiałów i przedmiotów, które mogą się przydać do budowy naszych niezwykłych statków.

        Dziecięca twórczość i pomysłowość jak zawsze mnie zachwyciła. Tworzyliśmy zarówno wielkie żaglowce, statki, łodzie wiosłowe jak i promy podobne do Stena Line, a wszystko z pudełek, kartoników, słomek, patyczków, wykałaczek, balonów, papieru… czyli z tego co zazwyczaj każdy z nas ma gdzieś pod ręką… Efekt końcowy i wodowanie statków w baseniku wypełnionym wodą sprawił, że wokół było słychać okrzyki radości, śmiechu i zachwytu i to nie tylko dzieci 🙂

    To spotkanie sprawiło, że ten rejs był jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany, a najbardziej cieszy mnie, że to był dopiero pierwszy warsztat i spotkanie, bo kolejne już niebawem. Czuję, że każdy mój warsztat będzie jeszcze bardziej zaskakujący i twórczy.


Kolejne wypłynięcia na Rodzinne Niedziele ze Stena Line

20.05 | 27.05 | 03.06 | 26.08 (niedziela)

zobacz program i ceny biletów: Rodzinne Niedziele ze Stena Line


moje dzieci kreatywnie ewa wojtan warsztaty dla dzieci eko statki z recyklingu pirackie czapki stena line rodzinne niedziele

moje dzieci kreatywnie ewa wojtan warsztaty dla dzieci eko statki z recyklingu pirackie czapki stena line rodzinne niedziele

moje dzieci kreatywnie ewa wojtan warsztaty dla dzieci eko statki z recyklingu pirackie czapki stena line rodzinne niedziele

moje dzieci kreatywnie ewa wojtan warsztaty dla dzieci eko statki z recyklingu stena line rodzinne niedziele

moje dzieci kreatywnie ewa wojtan warsztaty dla dzieci

moje dzieci kreatywnie ewa wojtan warsztaty dla dzieci eko statki z recyklingu stena line rodzinne niedziele

moje dzieci kreatywnie ewa wojtan warsztaty dla dzieci eko statki z recyklingu

moje dzieci kreatywnie ewa wojtan warsztaty dla dzieci eko statki z recyklingu

              Rodzinne niedziele ze Stena Line rozpoczynają się od Karaibskich Opowieści. Najpierw dzieci wykonują pirackie rekwizyty: opaski na oko, szable, ozdoby i biżuterie. Tak przygotowana ekipa tworzy improwizowany spektakl teatralny, w którym każde dziecko ma swoją rolę! A potem zabawa na całego, i rozpoczyna się  Piracka Fiesta! Mali piraci mają okazję sprawdzić się w różnych konkurencjach, a wśród nich: zabawy ruchowe i pirackie, bańkopiłki, gigantyczna jenga, kreatywne klocki Bamp.

          Ale to oczywiście nie wszystko, bo w salce obok Małpiego Gaju i strefy SPA czekam na Was jeszcze ja i mnóstwo kreatywnych materiałów do budowy eko-statków 🙂  Warsztaty to koszt tylko 20 zł od dziecka, nie musicie nic przynosić, bo wszystkie materiały sama przygotowuję. Będziemy wspólnie tworzyć pirackie czapki, projektować statki, oraz wodować je w naszym baseniku. Wieczór na statku zamyka radosna dyskoteka z nauką układów tanecznych, przygotowana specjalnie dla najmłodszych.

         Wolne chwile możecie wykorzystać też na rodzinne delektowanie się urokiem morza na otwartym pokładzie pełnym słońca wsłuchując się w szum morza. Oraz spróbować innych atrakcji. Czeka na Was niezapomniana morska przygoda dla całej rodziny!


Rejs z noclegiem na statku i atrakcjami dla dzieci i dorosłych

Wypłynięcia: 20.05 | 27.05 | 03.06 | 26.08 (niedziela)
zobacz program


W cenie od 79 zł/dziecko i 150 zł/dorosły:

● 24h rejs promem;

● kabina 2-os. lub 4-os. wewnętrzna z łazienką (na cały czas rejsu);

● obiad w formie szwedzkiego stołu z napojami;

● atrakcje dla dzieci zgodnie z programem;

          Poniżej na filmie możesz zobaczyć jak wygląda cały 24h rejs. Klimat jest naprawdę niezwykły, dlatego ja już nie mogę się doczekać kolejnego rejsu. W razie pytań możecie do mnie śmiało pisać, chętnie pomogę.


Zapraszam na nasz film: ” Rodzinne Niedziele ze Stena Line “


 

 


moje dzieci kreatywnie ewa wojtan warsztaty dla dzieci eko statki z recyklingu stena line rodzinne niedziele

moje dzieci kreatywnie blog parentingowy

 stena line rejsy dla dzieci


Partnerem warsztatów i wpisu jest Stena Line

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »