fbpx
Moje Dzieci Kreatywnie,  poznajemy cyferki,  poznajemy kolory,  poznajemy kształty,  poznajemy litery,  Poznajemy świat,  rozwijamy ZMYSŁY

Xplore team quizy edukacyjne

  Ciekawa i poręczna zabawa, dostępna od ręki w każdym miejscu świata poszerza wiedzę i ciekawość twojego dziecka.

 

 

Zestaw książeczek z quizami edukacyjnymi xploreteam.pl jest dedykowany dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Każda z książeczek jest rekomendowana przez czuczu.pl i ma za zadanie ciekawie zająć twoje dziecko i wzbudzić w nim zainteresowanie do poszerzania wiedzy o otaczający świecie.

 

 

Książeczeki zawierają ponad 120 różnorodnych zagadek, które:

pobudzają wyobraźnię i spostrzegawczość dziecka
pomagają w nauce czytania i poszerzają słownictwo dzieci
inspirują do poznawania świata i zdobywania dodatkowej wiedzy
odkrywają zainteresowania dziecka
zapewniają ciekawie spędzony czas, z dala od ekranu komputera
mają poręczny format i sprawdzają się w podróży, w szkole, w samochodzie.

 

Jakość książeczki, format wykonania i kolory zachęcają dziecko do zaglądania i czytania.

 

Początkowo sama pokazywałam Adasiowi ciekawe zagadki i zachęcałam, aby zapytał tatę czy zna odpowiedź, a z czasem synek sam zaczął brać do ręki podręczną książeczkę.

 

To co mi się spodobało, to różnorodność poruszanych tematów. Na co dzień rozmawiamy z Adasiem o wielu rzeczach i sytuacjach, ale niektóre umykają. Dzięki tak prostym quizom poszerzyła się sfera naszych ostatnich rozmów o otaczającym świecie.

 

 

Towarzyszyła nam przy porannym śniadaniu.
Paczka przyjaciół z Xplore team odwiedziła szkołę Adasia, gdzie kilku kolegów zainteresowało się quizami i chłopcy wspólnie rozwiązywali je w świetlicy.
A nawet w samochodzie, okazała się fajnym wypełnieniem czasu w korku. Całą rodzinką próbowaliśmy odpowiadać na zawarte w książeczce pytania.
A tematyka jest bardzo różnorodna poprzez naukę liczenia, wszechświat, największe rzeki do gór, zwierząt, roślin i wszystkiego co nas otacza 😉

Jeden komentarz

  • Michał

    Bardzo fajne propozycje zabawy dla dzieci. Sami uwielbiamy naszym maluchom organizować aktywnie ale i pożytecznie czas – to najlepszy wiek do nauki i pochłaniania nowych informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »