fbpx
moje przemyślenia,  podróże,  Polecamy

Kids Travel podróże z dzieckiem

      Tajemnicza grupa 9 blogerów parentingowych już w najbliższych dniach wcieli się w role detektywów i odwiedzi na terenie całej Polski miejsca zakwaterowania przyjazne rodzinie. Bez zapowiedzi i w tajemnicy, skrupulatnie sprawdzimy dla Was wszelkie dogodności dla rodzin z dziećmi jak i wady odwiedzonych w trakcie projektu obiektów hotelowych.  Sprawdzimy jak funkcjonują, zrecenzujemy na blogach,  a tym najlepszym nadamy rekomendację Kids Travel.

ambasador kids travel

            Kilka miesięcy temu poznałam Li z Kids Travel. Bardzo sympatyczna podróżująca mama małego Mieszka. Kobieta pełna pasji, pomysłów i ambicji, co bardzo mi w Niej  zaimponowało. Choć nie znałam Li dobrze zaufałam Jej, gdyż dostrzegłam, że to co tworzy robi z serca, profesjonalnie i z pomysłem, a takich ludzi sobie cenię.  Li zaproponowała mi abym została ambasadorem w pierwszym w Polsce projekcie sprawdzającym jakość usług hotelowych pod kątem rodzin z dziećmi. Uznałam, że to świetny pomysł. Sama wiele podróżowałam i podróżuję z moimi dziećmi głównie po Polsce i zawsze szukam w internecie opinii o hotelach, a tych napisanych obiektywnie jest niewiele. Zawsze szukam miejsc przyjaznych rodzinie z atrakcjami dla dzieci, a najlepiej z basenem, bo moi synkowie uwielbiają się pluskać i pływać, niestety nigdzie nie ma pełnej oferty hoteli polecanych dla dzieci.

ambasadorzy kids travelW projekcie oprócz mnie bierze udział 9 znanych i lubianych blogerów. Każdy z nas jest inny, mamy dzieci w różnym wieku, mieszkamy w odległych od siebie częściach Polski, a połączyła nas Li w pierwszym w Polsce projekcie #KidsTravel :

logo_male

12188253_1066519253382609_710374957_n 12190559_1055612914450549_1052949191_ologo21-e138918338049112179973_1724586907765288_1700940629_n
12182279_10206547086867588_555384560_n

11254480_1602115570030426_621311927_o


logoblog_smaller1
mamao

logo_kids_travel_pop

           Kids Travel to #pierwszyprojketwpolsce, który przedstawia miejsca przyjazne rodzinom, pokazuje jak łatwo i przyjemnie podróżować z dzieckiem. Na Kanale You Tube możecie zobaczyć już kilka publikacji i miejsc wartych odwiedzenia razem z dzieckiem, a już niebawem zasypiemy was kolejnymi relacjami z rekomendowanych hoteli. Poniżej możecie obejrzeć przykładowy odcinek z wizyty w Toruniu, a tu możesz zobaczyć więcej:

Dlaczego postanowiłam wziąć udział w projekcie?

              Znacie mnie i mój blog od ponad dwóch lat i wiecie, że jestem szczera i otwarta w tym co przedstawiam na blogu i moja opinia będzie napisana od serca specjalnie dla Was. Od zawsze dużo podróżowałam, a dzieci tylko te podróże wzbogacały. Mój blog jest skupiony głównie na kreatywnych zabawach, rozwoju dziecka i moich przemyśleniach o macierzyństwie. Sądzę, że taka mała odmiana podróżnicza pozwoli wam poznać nas od innej strony, a my z przyjemnością odwiedzimy i poznamy nowe miejsca, polecając Wam tylko te warte uwagi i zagoszczenia w nich. Każdy obiekt hotelowy będziemy sprawdzać niczym detektywi według specjalnie przygotowanej listy i jedynie te przyjazne rodzinie i dzieciom, które spełnią ponad 90% naszych oczekiwań, otrzymają rekomendację Kids Travel.

moje dzieci kreatywnie (1)

        Nasze rodzinne podróże rozpoczęliśmy zaraz po urodzeniu Adasia. Z trzy miesięcznym synkiem wybraliśmy się pociągiem do Słupska, aby odwiedzić znajomych. Ten pierwszy rodzinny wyjazd w weekend majowy zapamiętaliśmy bardzo pozytywnie, ale akurat ,,w ciemno” zarezerwowany hotel kompletnie nas zaskoczył in minus. Nie był ogrzewany, a w recepcji nie można było nawet wypożyczyć farelki… W konsekwencji już o 8 rano opuszczaliśmy wychłodzony pokój hotelowy, bo na dworze było cieplej! To tylko jedno z wielu naszych doświadczeń z hotelami…

moje dzieci kreatywnie (5)

            Uwielbiamy miejsca gdzie są różne atrakcje dla dzieci: parki linowe, baseny, place zabaw dające chwile wytchnienia dla rodziców i mnóstwo radości dla dzieci. Zawsze zwracaliśmy też uwagę na rożne udogodnienia służące pobytom rodzinnym i bardzo ceniliśmy sobie wyrozumiałą i kompetentną obsługę.

moje dzieci kreatywnie (2)

DSC06438

            Nie straszne nam były góry zarówno latem jak i zimą, o czym pisałam już w archiwum bloga Tatry 2012 i Tatry z dziećmi. Czasem z wózkiem, innym razem z nosidłem dzielnie całą rodziną pokonywaliśmy liczne szlaki podziwiając piękno natury. Nieraz patrzyli na nas dziwnie, że idziemy w góry z małymi dziećmi, inni podziwiali i potrafili być bardzo serdeczni 🙂 Po takiej całodziennej wędrówce, bardzo miło było skorzystać z basenu hotelowego i zjeść smaczny, ciepły posiłek w miłej atmosferze.

moje dzieci kreatywnie (3)

moje dzieci kreatywnie (4)

                  Dzisiejszy post to zapowiedź tego, co między innymi pokażemy wam w najbliższych tygodniach na blogu. Bez wątpienia kreatywne wychowanie to również wspólne wyjazdy, które niezwykle kształtują i rozwijają dzieci, a nam pozwalają spędzić czas z rodziną bez pośpiechu, codziennych obowiązków i umożliwiają odkrycie rodzinnej podróżniczej pasji.

 

2 komentarze

  • Asia (Latorośle)

    Super! przeczytam wszystkie relacje! My też uwielbiamy zwiedzać, poznawać nowe miejsca, czerpać ze wspólnego wypoczynku ile się da 🙂 W tej chwili informacje łatwo można uzyskać, więc podróżowanie jest coraz łatwiejsze w przygotowaniu. Często czytam rózne opinie tych, którzy dane miejsce odwiedzili przed nami i patrzę na ich rekomendację lub czarny PR.
    My juz mamy wstępnie zarys przyszłorocznych wakacji – teraz czas na doprecyzowanie. Wszelkie informacje są w cenie 😉

  • Przedszkole Świat Dziecka

    Świetna inicjatywa! Rodzice często mają problem z wybraniem miejsc dogodnych do podróżowania i spędzania wolnego czasu z dziećmi. Może jakieś inicjatywy lokalne? Gdzie w poszczególnych miastach można spędzać kreatywnie czas?:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »