fbpx
wielkanocne prace plastyczne baranek z papaieru kurczak zajac wielkanoc
twórczość,  WIOSNA,  zabawy dla 2-3 latków,  zabawy plastyczne

Wielkanocne prace plastyczne szablony do druku

               Prace plastyczne nie muszą być skomplikowane, a i tak będą efektowne i dostarczą najmłodszym dzieciom dużo radości.  Dziś prezentujemy kilka prac plastycznych na Wielkanoc na bazie koła. Możecie wydrukować bezpłatnie gotowe szablony do wycinania i kolorowania lub samodzielnie wykonać prace z papierowych talerzyków.

           Poniżej możecie pobrać gotowe szablony, a na końcu postu prezentujemy prace wykonane według tej samej zasady, ale z papierowych talerzyków. Czeka też na Was film z instrukcją. Do zabawy przyda się klej, nożyczki, farby lub kredki, kolorowy papier, bibuła lub wata, piórka. Zwierzątka można dekorować dowolnie według inwencji twórczej małych artystów.


Pobierz Szablony do druku


wielkanoc szablony do druku baranek kurczak zajac Wielkanocne prace plastyczne szablony

 

Wycinamy szablon, kolorujemy, wylepiamy i łączymy ze sobą kolejne elementy. Starsze dzieci mogą samodzielnie narysować elementy pracy, następnie je pomalować lub powyklejać. Bujany królicze, kurczak lub baranek rozbawi każdego malucha.

 

prace plastyczne przedszkole

kurczak praca plastyczna

Wielkanocne prace plastyczne szablon baranka

 

baranek praca plastyczna wielkanoc z papieru łatwe pisanki baranki do kolorowania kolorowanki jajka do druku wielkanoc prace plastyczne szablony

Podobnie można tworzyć prace plastyczne z papierowych talerzyków złożonych na pół.

                         Złożony na pół talerzyk kolorujemy, malujemy lub wyklejamy. Na kartce rysujemy głowę, łapki lub skrzydełka i doklejmy do talerzyka. To dosyć prosta i efektowna praca plastyczna dla najmłodszych dzieci. Poniżej na filmie znajdziecie prostą instrukcję wykonania naszej pracy. Przy okazji będzie mi bardzo miło jeśli dołączysz do obserwowania mojego kanału YouTube. Subskrybuj i bądź na bieżąco z filmowymi inspiracjami, jest ich już ponad setka, a kolejne powstają.


Zapraszam na film: ” Wielkanocne prace plastyczne “

Tu możesz subskrybować mój kanał YouTube:  >klik<


Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »