fbpx
jesienne dekoracje
DIY,  recykling,  twórczość,  warsztaty,  zabawy konstrukcyjne,  zabawy plastyczne

Jesienna dekoracja w orientalnym stylu

                Jesienna dekoracja z elementami orientalnego stylu, to piękny i prosty pomysł na DIY dla dzieci. Zobacz jak łatwo zrobić samodzielnie taką ozdobę z darów jesieni. My wykorzystaliśmy gałązki drzew, liście, łupiny kasztanów, kawałki sznurka i koronki. Już po godzinie zmontowaliśmy naszą wyjątkową dekorację, który zdobi ścianę w pokoju.

               Do wykonania wianka, który jest podstawą naszej dekoracji potrzebujesz: gałązki drzew, które są elastyczne i można je zagiąć, drucik, sznurek, koronki, koraliki, kolorowe liście, szyszki, kasztany i wszystko co przyda się do dekoracji w jesiennym klimacie.

            Najpierw zwijam gałązki jedna do drugiej na kształt okręgu łącząc je drucikiem, lub obwijając dookoła sznurkiem. Gdy całość się już ładnie trzyma oplatam wianek tworząc w środku sieć sznurków, w które mogę powkładać liście i szyszki, ale nie jest to konieczne, może zostać tylko wianek i wygląda to równie ładnie. Tak przygotowaną podstawę zaczynamy dekorować. Na dole przywiązujemy sznurki, koronki i tasiemki.

         Następnie za pomocą kleju na gorąco doklejmy jesienne dekoracje. Z jesiennych liści wyciąłem i ponacinałam brzegi na kształt piórek, co dodatkowo nadało fajny orientalny klimat. Większe liście uformowałam i zwinęłam na kształt jesiennych róż i dokleiłam w dolnej części naszej dekoracji.

              Całość pracy zajęła mi mniej niż godzinę, a nasza dekoracja w orientalnym stylu wprowadza wspaniały jesienny klimat w domu.

jesienne dekoracje

co mozna zrobic z lisci

jak zrobic lapacz snow

blog diy

dekoracje z lisci

dekoracje na jesien

 

cytaty


Efekt końcowy


 

łapacz snów

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »