fbpx

Jaskółka z rolki szablon do druku

3 komentarze

DIY zabawy dla 2-3 latków zabawy konstrukcyjne zabawy plastyczne
jaskolka praca plastyczna

                 Jaskółka z rolki po papierze, to prosty pomysł na pracę plastyczną dla dzieci. Nasza propozycja to praca przestrzenna, która dodatkowo jest ruchoma… zresztą sami zobaczcie na naszym filmie jak łatwa ją zrobić. Dodatkowo możecie wydrukować sobie pomocniczy szablon jaskółki dopasowany wielkością do rolki.

              Do wykonania Jaskółki potrzebujecie: rolkę od papierku, białą kartkę, szablon jaskółki, sznurek, nożyczki, czarną farbę lub węgiel, klej.

               Wydrukowany szablon jaskółki wypełniamy czarną farbą, kredką lub węglem. Rolkę po papierze malujemy na biało lub oklejamy ją białym papierem. Wycinamy pomalowaną jaskółkę i przyklejamy na górną część rolki. Możesz to zobaczyć dokładnie na naszym filmie poniżej. Następnie doklejamy oczka i dziobek. Montujemy sznurek przekładając go przez rolkę tak, aby nasza jaskółka mogła się poruszać i machać skrzydłami.

 

jaskółka z rolki  ptaki z rolek


Pobierz szablon jaskółki


szablon jaskolki


Zapraszam na film

Tu możesz subskrybować nasz kanał YouTube:  >klik<


3 comments

  1. Monika

    Właśnie z moim kaszlącym czterolatkiem tworzymy jaskółkę. Super zabawa. W domu nie musi być nudno. 😉 Pozdrawiamy!

  2. Pozytywka

    Super pomysł! Może zrobimy coś takiego z córką w domu:) Staram się, jak tylko mogę wspierać jej kreatywność – uwielbia różne kolorowanki, wycinanki, czy wyklejanki. Widać, że świetnie się przy tym bawi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Translate »