fbpx
renifer z papieru
BOŻE NARODZENIE,  dekoracje,  DIY,  recykling,  twórczość,  zabawy dla 4-5 latków,  zabawy plastyczne

Renifer z papieru praca plastyczna i szablon

               Renifer z papieru to prosty pomysł na świąteczną pracę plastyczną dla dzieci. Zobaczcie instrukcję krok po kroku, a dla ułatwienia możecie pobrać i wydrukować szablon renifera. Taka urocza prac plastyczna z reniferem ucieszy każde dziecko.

              Do wykonania renifera z papieru potrzebujesz: kolorowy papier, rolkę po papierze toaletowym lub ręcznikach kuchennych, klej, nożyczki, pisaki.

           Pobierz i wydrukuj szablon renifera dopasowany wielkością elementów do rolki. Wytnij poszczególne elementy i pokoloruj lub odrysuje na kolorowym papierze. Wszystko możesz zobaczyć krok po koku na naszym filmie poniżej. Przy okazji będzie mi bardzo miło, jeśli subskrybujesz nasz kanał YouTube. Jest tam już ponad 200 filmów podzielonych tematycznie i łatwo znajdziesz kolejne inspiracje.

           Wycięte kolorowe elementy naszego renifera przyklejamy do rolki najpierw górna część głowy renifera, potem dolna, nos, oczy, rogi i uczy. Najlepiej użyć do tego zwykły kej szkolny w sztyfcie lub klej magic. Już po chwili nasz uroczy renifer jest gotowy. Z pewnością każde dziecko poradzi sobie z wykonaniem takiej pracy, a radość z takiej wspólnej zabawy jest bezcenna.

          Renifery możemy wykonać również z grupą przedszkolaków, choć te młodsze dzieci będą zapewne potrzebowały odrobiny pomocy w wycięciu elementów renifera, ale samo przyklejania już nie będzie sprawiać problemu.

renifer z rolki


Pobierz szablon renifera


szablon renifera

 

 


Zapraszam na film: “ Renifer z papieru ”

Tu możesz subskrybować mój kanał YouTube:  >klik<Zobacz też nasze inne pomysły wystarczy kliknąć na zdjęcie i przejdziesz do opisu:


prace plastyczne zima

prace plastyczne zima

prace plastyczne zima

 

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »