fbpx
choinka z papieru
BOŻE NARODZENIE,  dekoracje,  DIY,  prace plastyczne,  twórczość,  zabawy plastyczne

Choinka z papieru 3D prosty sposób

                 Choinka z papieru 3D to prosta i efektowna praca plastyczna da dzieci, która może być piękną dekoracją domu podczas nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Zobacz na naszym filmie łatwą instrukcję krok po kroku i wykonaj samodzielnie swoją własną przestrzenną choinkę z papieru.

              Wspólne wykonywanie prac świątecznych zawsze nastraja pozytywnie na święta i pozwala wczuć się w klimat rodzinnych chwil. Parce plastyczne takie jak choinka z papieru są łatwe w wykonaniu i z pewnością większość dzieci poradzi sobie z taką propozycją przy niewielkiej pomocy rodziców.

             Do wykonania naszej choinki z papieru potrzebujesz: kolorowy papier, nożyczki, kartkę z bloku technicznego, rolkę od papieru toaletowego lub ręcznika kuchennego, szeroką bezbarwną taśmę klejącą.

              Z bloku technicznego wycinamy trójkąt, możesz używać dowolnego koloru kartki. Ładnie wygląda zarówno kolor biały, zielony, czerwony jak i granatowy. W wyciętym trójkącie wycinamy okienko tak, aby została tylko rama podtrzymująca kształt choinki. Możesz to zobaczyć na naszym filmie poniżej. W pustą przestrzeń naszej choinki przyklejamy pasma transparentnej taśmy jeden obok drugiego. W ten sposób tworzymy konstrukcję naszej choinki.

             Teraz z kolorowego papieru wycinamy paski mogą być różnej szerokości od 0.5cm do około 1cm. Kolorowe paski nawijamy na wykałaczkę tworząc z nich spiralki. Zwinięte spiralki przyklejamy do naszej choinki. Wszystko powinno się elegancko trzymać na wcześniej przyklejonych pasmach taśmy.

             Już po chwili nasza choinka będzie gotowa, teraz z rolki wycinamy podstawę do choinki i możemy się cieszyć piękną pracą. Zobacz na filmie jak krok po kroku wykonywałam choinkę. Zapraszam też do subskrybowania naszego kanału na YouTube. Znajdziesz tam ponad 120 filmów podzielonych tematycznie według tego co Cię interesuje,. Łatwo znajdziesz nowe inspiracje i będziesz na bieżąco z nowymi pomysłami na zabawy, eksperymenty i prace plastyczne.

choinka z papieru


Zapraszam na film: “ Choinka z papieru 3D ”

Tu możesz subskrybować mój kanał YouTube:  >klik<Zobacz też nasze inne choinki wystarczy kliknąć na zdjęcie i przejdziesz do opisu:


dekoracje bozonarodzeniowe

mikolaj praca plastyczna

choinka z papieru

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »