fbpx
masa plastyczna hey clay, masa kreatywności, moje dzieci kreatywnie, masy plastyczne dla dzieci hey clay, masa hey clay gdzie kupić.
twórczość,  zabawy plastyczne,  zrób to sam

Masa plastyczna Hey Clay idealna do kreatywnej zabawy bez brudzenia

             Masa Plastyczna Hey Clay to produkt na który długo czekałam, bo w końcu spełnił wszystkie moje oczekiwania. Jako mama, plastyk i osoba od lat pracująca z dziećmi mam swoje wymagania i oczekiwania. Dlatego zobaczcie koniecznie nasz film, to zrozumiecie dlaczego zakochałam się w masie pełnej kreatywności Hey Clay.

          Na rynku od lat mamy różne rodzaje ciastolin, plastelin, modelin, piankolin, mas plastycznych o różnych nazwach. Każda z nich ma inne zalety i daje inny efekt końcowy zabawy. Jedne służą do zabawy jak piasek kinetyczny, inne są do lepienia, a jeszcze inne tańsze masy często są twarde, brudzą lub bałaganią. Czym więc wyróżnia się masa Hey Clay, że tak porwała nasze serca i cały czas mamy ochotę z niej lepić?


Jakie właściwości ma masa plastyczna Hey Clay


        Masa Hey Clay jest w pełni bezpieczna dla dzieci, nietoksyczna, biodegradowalna i bez glutenu.  Masa nie brudzi dłoni, nie kruszy się i jest dostępna w 18 intensywnych kolorach. W dotyku jest aksamitna, miękka, rozciągliwa i łatwo formowalna. Jednym słowem, jak to mój Michał powiedział -Bajka! Nigdy czegoś takiego nie dotykałem!

       Zabawa masą, jej ugniatanie to czysta przyjemność. Trochę  jest jak pianka, czy slimie, a jednocześnie można z niej z łatwością ulepić co tylko się zapragnie. Ale najważniejsze jest to, że po 24h spędzonych poza pudełkiem sama z siebie twardnieje! Dzięki temu nasze małe dzieła: figurki, biżuteria, zakładki do książki, nakładki na kredki, czy palce, pojemniczki itp. mogą nam służyć do zabawy i dekoracji! Zobaczcie koniecznie na naszym filmie poniżej. 🙂

         Masa Hey Clay to nieograniczone pole do kreatywnej i rozwijającej zabawy nawet jeśli dziecko nie potrafi jeszcze samodzielnie wszystkiego ulepić. Podczas zabawy dziecko może wymyślać, jakie kształty ulepić lub skorzystać z gotowych instrukcji tworzenia figurek i zwierząt na podstawie aplikacji Hey Clay. Dostęp do niej jest bezpłatny po wpisaniu kodu, który znajdziecie w opakowaniu z masą Hey Clay. Każde pudełko zawiera potrzebne kolory do ulepienia wszystkich figurek, a dodatkowo zostanie Wam masy na własne dzieła. 🙂

Samoutwardzalna masa plastyczna dla dzieci, to masa kreatywności hey clay zestaw w pudełku, pokazane figurki, które można ulepić z plasteliny, masy plastycznej i play doh.


Zapraszam na nasz film o masie Hey ClayJakie są zestawy masy Hey Clay?


         Masa Hey Clay składa się z kilkunastu różnych pięknych i intensywnych kolorów. Każdy zestaw to określona tematyka i kolory potrzebne do ulepienia figurek z pudełka. Instrukcje do lepienia krok po kroku znajdziemy w aplikacji. Z masy oprócz swoich własnych pomysłów możemy ulepić: dinozaury, kosmitów, potworki, ptaki i zwierzęta.

       Każdy duży zestaw Hey Clay zawiera 18 pojemników z miękką, delikatną i pachnącą masą oraz kod dostępu do aplikacji dla zakupionej serii postaci. Dokładnie pokazujemy to na filmie. Masa po 24h spędzonych na powietrzu wysycha. Oprócz dużych zestawów możecie kupić też mniejsze zestawy po 5 kolorów potrzebnych do ulepienia ulubionej postaci oraz kilku swoich figurek. 🙂

hey clay opinie, hey clay masa plastyczna dla dzieci, zestawy w pudełkach, masa plastyczna podobna do plasteliny, samoutwardzalna masa plastyczna

figurki i stworki ulepione z plasteliny i samoutwardzalnej masy plastycznej hey clay. Dinozaur z masy hey clay, monsters, kosmici i zestaw dinozaury w pudełku.


Gdzie kupić masę Hey Clay?


          Masę kupić bez problemu w każdym stacjonarnym SMYKU oraz w sklepie internetowym tu: Masa Hey Clay. Osobiście polecam Wam kupić od razu zestaw 18 kolorów, bo uwierzcie mi, że będziecie zachwyceni masą i z pewnością ulepicie więcej niż kilka figurek. 🙂

         Ja pierwszy raz masę Hey Clay kupiłam dla dzieci w kwietniu na zajączka. Chłopcom bardzo się podobała wspólna zabawa i taki kreatywny prezent. Zresztą pisałam Wam już wtedy o tej masie tylko na naszym fanpage, a nie na blogu. Wiem, że wtedy wiele osób się skusiło i wszyscy byli zachwyceni podobnie jak my! Więc macie nie tylko moją rekomendacje, ale też wielu naszych czytelników. 🙂

figurki z plasteliny, zwierzątka z plasteliny, hey clay, masa plastyczna samoutwardzalna, masy plastyczne dla dzieci

co można ulepić z plasteliny, figurki z plasteliny, masa plastyczna hey clay, co ulepić z masy hey clay, monsters, kosmici, zkładka do ksiąki lisek, miś.

gdzie kupic masę hey clay, masa plastyczna hey play


Bezpłatna aplikacja, która uczyć lepić krok po kroku z masą Hey Clay


          Jeśli zastanawiasz się, czy Twoje dziecko poradzi sobie z ulepieniem ulubionych stworków, figurek, czy zwierzątek, to jestem pewna, że tak. Aplikacja HEY CLAY® to ekscytujący przewodnik krok po kroku, który twórczą zabawę zmienia w przyjemność i naukę lepienia.

        Aplikacja jest bardzo prosta, intuicyjna, po polsku, a postacie są animowane, co jeszcze bardziej umila zabawę. 🙂 Będziecie z pewnością zaskoczeni dziełami swoich dziecka! Po 24h figurki są gotowe i wysuszone, a dzieci mogą się nimi bawić.

      Oprócz pomocnych wskazówek w aplikacji dziecko może jak najbardziej tworzyć według własnych pomysłów co tylko przyjdzie mu do głowy. My oprócz różnych figurek robiliśmy nakładki na palce, na kredki, zakładki do książek i biżuterię 🙂 Taki samodzielnie zrobiony prezent z masy Hey Clay dla kogoś bliskiego sprawi mnóstwo frajdy nie tylko dziecku, ale też osobie obdarowanej takim drobiazgiem. 🙂

hey clay, masa plastyczna dla dzieci, samoutwardzalna masa plastyczna, hey clay dinozury, stworki z masy hey cly, aplikacja hey clay

masy plastyczne dla dzieci, play doh, hey cly, jaka masa plastyczna najlepsza, samoutwardzalna masa plastyczna

hey clay dinozury, aplikacja hey clay, masa plastyczna hey clay, co można ulepić z masy hey clay

 stworki z plasteliny, zabawne figurki z plasteliny jako nakładki na kredki i ołówki wykonane z masy hey clay.

bransoletka i pierścionek pokazane na dłoni, wykonane z samoutwardzalnej masy hey clay.


Masa plastyczna Hey Clay – co daje dziecku taka zabawa?


         Zabawy masą plastyczną Hey Clay wręcz zachęcają do aktywności i to nie tylko dziecko, bo i ja chętnie się z synkiem bawię. To fantastycznie spędzony razem czas. Podczas lepienia dziecko trenuje małą motorykę i rozwija swoje zdolności manualne. Pracuje tu nie tylko wyobraźnia, ale również pobudzamy dziecięca kreatywność.

         Po ulepieniu dziecko czuje ogromną satysfakcję, a dzięki pomocnej aplikacji łatwiej uzyskać efekt, który chcemy osiągnąć. Więc jeśli dziecku brakuje pomysłów, to lepienie z instrukcją krok po korku znacznie ułatwi zabawę. Duma z efektu końcowego będzie dla dziecka bezcenna. To zdecydowanie podnosi dziecięcą samoocenę i wiarę w swoje umiejętności. Jednym słowem idealna kreatywna zabawa i to bez brudzenia i sprzątania. 🙂 Jako bonus na koniec mamy figurki, którymi możemy się bawić!

zabawa z dzieckiem, uśmiechnięta mama i dziecko budują wieżę z figurek wykonanych z masy hey clay.

zabawa z dzieckiem i lepienie figurek z masy hey clay. Mama i dziecko siedza przy stoliku, wokół są figurki ulepione z masy hey clay, a na środku piramida z dinozurów.

Mama i dzieko bawią sie masą hey clay, zabawy i lepienie z masy pełnej kreatywności hey clay

masa kreatywności, dobra zabawa z dzieckiem, mama i dzicko bawią się masą hey clay, dziecko pokazuje kciukiem, że to super zabawa.

mama z dzieckiem przybija żółwika po udanej zabawie masą kreatywności hey clay

zabaw z dzieckiem, lepienie z masy plastycznej hey clay, uśmiechnięte dziecko i mama trzymają w ręku figurki ulepione z samoutwardzalnej masy plastycznej

lepinie z samoutwardzalnej masy plastycznej hey clay to masa zabawy i kreatywności.


Parterem wpisu jest marka SMYK

2 komentarze

    • ewawojtan

      Z samej masy można wykonywać takie dekoracje natomiast masa nie przyklei się do innych rzeczy, ewentualnie ulepione i utwardzone dekoracje z masy hey clay można przykleić do innych rzeczy klejem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »