fbpx
moje dzieci kreatywnie, ewa wojtan, recenzje książek dla dzieci
czytamy,  Książki dla dzieci,  Moje Dzieci Kreatywnie,  Polecamy,  recenzje

Jak zrobić wesołe zakładki i okładki do książek?

        Wesołe zakładki do książek, a może okładki, które zachęcają do czytania i spaceru z książką? Dziś trochę kreatywnych i ciekawych inspiracji związanych właśnie z książkami. Jestem pewna, że zainspirują Was do wspólnej zabawy i tworzenia.

        Dziś pokażę Wam instrukcję i ciekawy pomysł na wykonanie wesołych zakładek i okładek do książek i zeszytów. Na koniec wykonany jeszcze zestaw szpiegowski! Wszystko oczywiście z recyklingu, papieru i tego, co znajdziecie z łatwością w swoim domu. Inspiracją do dzisiejszego odcinka była dla mnie niesamowicie kreatywna książka Keri Smith “Wykończ tę książkę”.

     Jest to pierwsza książka dla najmłodszych autorki międzynarodowego bestsellera „Zniszcz ten dziennik”! Keri Smith pomogła tysiącom ludzi na całym świecie wyzwolić kreatywność i odkryć nowe sposoby kontaktu z książką. Teraz autorka chce zaszczepić tę wrażliwość dzieciom i pomóc im bez kompleksów i uprzedzeń wejść w świat czytelnictwa. Wykończ tę książkę to zachęta do wiary we własne pomysły i otwarcia się na niedoskonałości. Pokazuje, że czytanie to wielka frajda i zabawa wszystkimi pięcioma zmysłami, a twórczy czytelnik lub czytelniczka jest najlepszym, co może przydarzyć się książce. Bez nich, książka nigdy nie będzie wykończona!

   Na filmie poniżej możecie zobaczyć książkę oraz jak krok po kroku zrobić zakładki oraz okładki. 🙂


Zapraszam na film i do subskrybowania naszego kanału YouTube


zakładki do książek, moje dzieci kreatywnie

wykończ tę książkę, recenzja ksiąki dla dzieci, keri smith, opinie o książkach dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »