fbpx
ramka diy na zdjecia z kamyków, kory i muszelek
DIY,  Moje Dzieci Kreatywnie,  twórczość

Wakacyjna ramka DIY

Wakacyjna ramka z kawałka tektury i pamiątek znalezionych podczas wspólnych podróży to pomysł na ciekawe zaaranżowanie swoich skarbów wraz z wakacyjnym zdjęciem i Waszymi pięknymi wspomnieniami. Zobaczcie jak łatwo możecie wykonać taką dekorację.

Do wykonania ramki potrzebujecie: kawałek tektury, kartonika lub dykty, zdjęcie, kamyki, patyczki, muszelki, korę, klej na gorąco, klej w sztyfcie.

Wytnijcie z kartonu prostokąt lub kwadrat odpowiedni do zdjęcia, które chcecie oprawić w ramkę. Następnie za pomocą zwykłego kleju w sztyfcie przyklejcie na środku kartonika zdjęcie.

Wokół zdjęcia ułóżcie z Waszych skarbów natury i pamiątek wakacyjnych kompozycję. Gdy całość po ułożeniu będzie według Was wyglądać atrakcyjnie i przede wszystkim Wam się będzie podobać, to możecie zacząć stopniowo przyklejać kolejne elementy do tektury.

ramka diy, jak zrobić ramkę na zdjęcia, co można zrobić z kamyków, jak zrobić ramkę na zdjęcia z papieru
ramka na zdjęcia pomysły, co można robić w wakacje

Mocowanie elementów ramki


Do mocowania elementów najlepiej użyć kleju na gorąco. Jeśli robicie ramkę z młodszym dzieckiem proponuję, aby maluch ułożył wspólnie z Wami kompozycję, a Wy zajmiecie się przyklejeniem wszystkiego do tekturki. Starsze dzieci z pewnością poradzą sobie samodzielnie z tym zadaniem.

Na koniec w zależności od tego, czy ramka ma wisieć na ścianie, czy stać na półce doklejcie albo haczyk zrobiony na przykład z drucika lub nóżkę z patyka, czy kawałka kory. Wszystko bez problemu umocujecie klejem na gorąco. Ramka będzie wyglądać bardzo kreatywnie i twórczo i z pewnością będzie przywoływać Wasze wakacyjne wspomnienia. 🙂

domowe sposoby na ramki na zdjęcia, ramka diy, pomysłowe ramki na zdjęcia zrób to sam

Wakacyjna ramka


jak ozdobić ramki na zdjęcia, pomysłowe ramki diy, zrób to sam ramka na zdjęcia, domowe sposoby na ramki na zdjęcia
jak ozdobić ramki na zdjęcia, domowe sposoby na ramki na zdjęcia, ciekawe pomysły na ramki, czym ozdobić ramkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »