fbpx
DIY,  integracja sensoryczna,  Mała motoryka,  zabawy plastyczne

Zabawy paluszkami szablony do druku

             Zabawy paluszkami i trening małej motoryki to czynność na którą bardzo często zwracamy uwagę dopiero na etapie przedszkola i zerówki. Jednak warto paluszki naszych maluchów trenować podczas zabawy już od najmłodszych lat. Wszelkiego rodzaju nawlekanie, kolorowanie, wycinanie, wyklejanie to świetne ćwiczenia przegotowujące dzieci do nauki pisania.

             Przygotowałam dla Was 8 szablonów zwierzątek i dzieci do darmowego pobrania i wydruku. Możecie wspólnie z dzieckiem powycinać, dorysować buźki, pokolorować i pobawić się tematycznie. Wspólny teatrzyk, łapanie monet na czas, przenoszenie ziaren do miseczki to świetne ćwiczenia z wykorzystaniem gotowych szablonów. Nasz ulubiony to słoń i miś, a Wam co przypadło do gustu? 🙂 Na końcu postu jak zawsze znajdziecie film z naszą zabawą oraz link do pobrania darmowych szablonów. Jeśli macie ochotę dołączyć do obserwatorów naszego kanału You Tube to kliknij i Subskrybuj nasz kanał. Z dnia na dzień pojawia się więcej ciekawych inspiracji 🙂

szablony do druku przedszkole


Pobierz Szablony do wydruku


prace plastyczne przedszkole

               Kolorowanie i wycinanie to świetny wstęp do zabawy. Samodzielnie ozdobiona praca plastyczna dodatkowo zachęca maluchy do zabawy.

mala motoryka

pastele dla dzieci

prace plastyczne dla dzieci

jak narysowac slonia

zabawy dla dzieci

integracja sensoryczna

Zabawy paluszkami

darmowe szablony do wydruku


Zapraszamy na film


2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »