fbpx
eksperymenty,  Mała motoryka,  MAŁE DZIECI,  Zabawy dla DZIECI 6-24m,  zabawy logiczne

Najlepsze zabawy dla dzieci w 2015

     Zabiegani i zapracowani w trakcie roku nie zwracamy uwagi na niektóre wpisy, więc przygotowałam dziś dla Was zestawienie, które być może pozwoli wam odkryć coś nowego na naszym blogu. Wybrałam najchętniej czytane posty z zabawami w mijającym za kilka godzin 2015 roku. Co ciekawe z roku na rok, takie zestawienie wygląda zupełnie inaczej.

        Zanim przejdę jednak do prezentacji, chciałam Wam bardzo podziękować, że jesteście z nami tak licznie. Podziękować mocno i z całego serducha, za nieraz przepiękne maile i wiadomości na które wiem, że nie zawsze z powodu zbyt krótkiej doby odpisuję, ale czytam i są dla mnie jak miód na serce. Część z Was towarzyszy nam od początku bloga, prawie dwa i pół roku. Sama nie wiem, kiedy to zleciało… Bardzo nas jednak cieszy, że wiele osób  nas dopiero odkrywa.

       W tym roku na blogu oprócz zabaw i nauki zaczęły pojawiać się dodatkowe filmy instruktażowe krok po kroku, pomysły DIY, ceramika i poszerzyłam swoje kanały społecznościowe, aby móc dotrzeć do każdego z Was. Zaraz po nowym roku będą kolejne inspirujące zabawy również dla najmłodszych, zestawianie pomysłów na zabawy dla 2-3 latków, zabawy sylabowe z Michałkiem i wiele innych ciekawych pomysłów i artykułów, ale nie będę wszystkiego zdradzać… Tak jak dokładnie rok temu poważnie myślałam nad zaprzestaniem blogowania, tak w tym roku czuję w sobie mnóstwo pozytywnej energii do dalszego piania, inspirowania i rozwijania bloga.

         Najwięcej moi kochani jest nas na Facebooku, bo tam jesteśmy od początku. Ponad 31 tys. wspaniałych i kreatywnych rodziców, za co bardzo dziękuję 🙂 Część w was jest z nami również na Instagramie, You Tube, a od niedawna na snapchacie: ewawojtan.  Bardzo mnie cieszy, że mamy dla kogo pisać, kogo inspirować i z kim przeżywać nasze piękne rodzinne chwile. Dziękujemy za ten wspólny 2015 rok.

       Moje Dzieci Kreatywnie to miejsce, które już teraz jest dla mnie i mojej rodziny wspaniałą pamiątką, pełną wspomnień, przeżyć i radości, choć jak wiecie z moich dwóch wpisów nie zawsze jest kolorowo i lukrowo. Nie zawsze jest kreatywnie oraz matka nieidealna. Życzę Wam i sobie, aby kolejny rok był równie piękny i pozwolił spełniać nasze i Wasze marzenia… Zapraszam teraz na nasze zestawienie najpopularniejszych i najciekawszych zabaw w 2015 roku. Po kliknięciu na zdjęcia przejdziecie do konkretnego artykułu.


Tabliczka mnożenia w zabawie.


tabliczka mnozenia dla dzieci


Nauka czytania sylabowego. 


nauka czytania sylabowego


Nauka wycinania na 6 sposób wraz z szablonami do pobrania.


nauka wycinania


Eksperymenty dla dzieci


eksperymenty dla dzieci


Zabawy dla dzieci 6-24m


najlepsze zabawy dla dzieci


Prawidłowy uchwyt ołówka i 30 zabaw na rozwój małej motoryki


prawidłowy chwyt ołówka


Zwierzątka z plasteliny krok po kroku


zwierzatka z plasteliny


Maski zwierząt szablony do wydruku


maski do wydruku


Labirynt integracyjny


zabawa w labirynt


cztery zabawy z lodem


w-krainie-lodu-3


Piasek kinetyczny pomysły na zabawę i naukę


IS_piasek-kinetyczny-17-900x600


Łowienie rybek


łowienie rybek zabawa


Tablica Montessori


tablica manipulacyjna montessori

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »