fbpx
renifer z rolki
DIY,  recykling,  twórczość,  warsztaty,  zabawy konstrukcyjne,  zabawy plastyczne

Renifer z rolki praca plastyczna

                 Renifer z rolki to bardzo łatwa i efektowna praca plastyczna dla każdego dziecka. Dziś prezentujemy w jaki sposób wykonać taką dekorację na kilku sekundowym filmiku. Prace wykonywane z rolek od papieru zawsze dają dzieciom dużo radości, a szybko uzyskane efekty pokazują, że twórczość z recyklingu nie ma ograniczeń.

          Do wykonania naszego renifera Rudolfa potrzebujemy: dwie rolki, pięć patyków na nogi i szyję, dwie gałązki na rogi, czerwoną kulkę na nos (może być z bibuły), klej, nożyczki, oczka przyklejane lub sami możemy je narysować na białym papierze.

           Instrukcję jak wykonać Rudolfa, możecie zobaczyć na naszym kanale YouTube na końcu postu. Głowę robimy z połowy roli i zaginamy jej brzegi do środka. Rogi, oczka i nos przyklejamy klejem na gorąco lub klejem szkolnym. Nożyczkami nacinamy małe otwory w tułowiu i mocujmy  w nich nogi renifera. Całość łączymy i mamy ekologiczne renifery wykonane z materiałów z recyklingu.

co mozna zrobic z rolki

prace plastyczne zima

zimowe prace plastyczne

jak zrobic renifera z rolki

renifer z rolki


Zapraszam do obejrzenia instrukcji: Renifer z rolki

Tu możesz subskrybować mój kanał YouTube:  >klik<Zobacz też inne propozycje wystarczy kliknąć na zdjęcie i przejdziesz do opisu


renifer z papieru

 

mikołaj z papieru

 

choinka z papieru

prace plastyczne zima

jaskolka z rolki

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »