Moje Dzieci Kreatywnie » Współpraca

Współpraca


Kilka słów o mnie i blogu…


Cześć nazywam się Ewa, a Moje Dzieci Kreatywnie to miejsce, które powstało z miłości do dzieci i sztuki.  Tworzę najbardziej kreatywny blog parentingowy  w Polsce w połączeniu z tematami DIY- Zrób to Sam. Na co dzień pracuję z dziećmi i dorosłymi jako pedagog, plastyk i ceramik.

Od  2013 roku inspiruję ludzi pisząc o rozwoju dziecka, rodzinie, edukacji, zabawie, twórczych pomysłach, wspólnych chwilach, wyjazdach i naszym codziennym życiu.

Połączenie tych wszystkich czynników sprawiło, że blog jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju w polskiej blogosferze. Mam stałe grono zaangażowanych czytelników. Co miesiąc odwiedza mnie ponad 150 tys. uu. generując około  400 tys. odsłon bloga. Prawie połowa czytelników wraca regularnie na mój blog w poszukiwaniu inspiracji i nowych treści. Poniżej znajdziesz dane statystyczne.

          W tegorocznym konkursie Blog Roku 2015 w kategorii Pasje i Twórczość mój blog głosami czytelników zajął pierwsze miejsce i został nominowany przez Jury do finału konkursu.

Co możemy razem zrobić?


            Do każdej współpracy podchodzę profesjonalnie i indywidualnie, dlatego nigdy na moim blogu nie pojawił się produkt kiepskiej jakości, do którego sama nie jestem przekonana. Takim podejściem zdobyłam zaufanie czytelników, którzy chętnie czytają o polecanych na moim blogu produktach i miejscach.
                 Masz ciekawy pomysł na współpracę? Recenzja produktu, patronat medialny, konkurs, wspólny projekt, event, wyjazd rodzinny wraz z relacją w socjal mediach, czekam więc na maila od Ciebie. Odpowiadam na każdą wiadomość i propozycję, a z wybranymi osobami i firmami realizujemy wspólne cele i projekty. Zobacz poniżej jakiej marki nam zaufały i z powodzeniem zrealizowaliśmy wspólne kampanie.  Nie wiesz jak możesz się u mnie wypromować, to może wspólnie  wymyślimy coś kreatywnego… Pisz, pytaj i działajmy!

 możliwości współpracy:
 • Patronat medialny nad produktem lub wydarzeniem
 • Udział w eventach i festynach rodzinnych wraz z relacją na blogu i w socjal mediach
 • Recenzje testowanych produktów zabawek, gier, artykułów dla dzieci i rodzin wraz z profesjonalnymi zdjęciami lub filmem na YouTube i Facebooku.
 • Opis miejsca przyjaznego rodzinom hotel, restauracja, plac zabaw, muzeum i atrakcje dla rodzin wraz z relacją zdjęciową lub filmową
 • Organizacja konkursów w socjal mediach lub na blogu
 • Kreatywne warsztaty dla dzieci wraz opisem i fotorelacją na blogu
 • Inne kreatywne propozycje związane z rodzicielstwem, twórczością, podróżami,DIY, rodziną i dziećmi

Blog w SOCIAL MEDIA:


           FACEBOOK            

 138tys. fanów

Większość moich czytelników to rodzice (kobiety) w wieku od 20 do 44 lat

INSTAGRAM

  4050 autentycznych polskich  followersów


YOU TUBE

3385 subskrybentów


           GOOGLE+            

   1105 obserwatorów   

ponad 13.000.000 wyświetleń mojego profilu          Mój blog odwiedza co miesiąc ponad  150 tys. uu generując około 400 tys. odsłon. Czytelnicy to głównie rodzice dzieci w wieku od kilku miesięcy do kilku lat (10-12), kobiety w ciąży oraz pedagodzy, psycholodzy nauczyciele szkolni i przedszkolni, logopedzi, terapeuci. Poniżej aktualne dane za ostatnie 30 dni według Google Analytics. Prawie połowa czytelników wraca regularnie na mój blog w poszukiwaniu inspiracji i nowych treści.

 

Dane za ostatnie 6 miesięcy według similarweb.com

 

Przykładowe wpisy i film zrealizowane w ramach współpracy 

wybrani Partnerzy z którymi współpracowałam:

 

 

http://www.canon.pl/


hoya wspolpraca


cartoon network logo


danone wspolpracaCarrefour polska


Nivea-logo


Colian


Nat_Geo_Wild


British Council LogoO mnie w mediach:

Ewa Wojtan blog

Okładka magazynu Together-Rodzinna Strona Trójmiasta i główny wywiad w marcowym wydaniu 2017r.
W styczniowym wydaniu Dziennika Bałtyckiego 2017r. wywiad ze mną po nominacji do nagrody Prezydenta Gdańska w kategorii: Przedsiębiorczość w Edukacji.
Krótki wywiad ze mną ukazał się we wrześniowym wydaniu magazynu Claudia 2016r.
 Artykuł o mnie oraz blogu ukazał w sierpniowym wydaniu magazynu Dziecko 2016r.


2 comments

 1. Jola

  Na Twój blog trafiłam zupełnie przypadkowo – jak to się zdarza 🙂 – jestem zachwycona pomysłami, optymizmem i kreatywnością. Gratuluję i pozdrawiam z południowego zachodu 🙂 Jolanta

 2. Beata

  Bardzo podoba mi się Twój blog. Sama nie jestem osobą tak kreatywną. Pracuję w przedszkolu z małymi dziećmi i chciałabym regularnie korzystać z Twoich pomysłów, ale nie wiem czy mogę ,co z prawami autorskimi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Translate »